zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

375 zł premii w dwa miesiące – za założenie konta w promocji “Zakupowy szał” w banku BNP Paribas

Kasa i bon do Biedronki – takie ciekawe i za razem uniwersalne nagrody czekają na tych, którzy zechcą wypróbować darmowe konto osobiste w banku BNP Paribas. Łącznie aż 375 zł, z czego 275 zł w gotówce i 100 zł w postaci e-kodu do wydania w sieci sklepów Biedronka – tak przedstawia się dokładny podział nagród w promocji „Zakupowy szał”, która to potrwa do końca października lub do wcześniejszego wyczerpania wniosków promocyjnych w ilości 3000 sztuk.

BNP Paribas 375 zł w promocji Zakupowy szał

Do promocji mogą przystąpić osoby pełnoletnie, które od co najmniej 15 miesięcy nie posiadają żadnego rachunku bankowego w banku BNP Paribas.

Promocja „Zakupowy szał” swoje nagrody dzieli na dwie części.

Pierwsza nagroda to 175 zł w gotówce. Aby ją otrzymać należy:

  1. Zarejestrować się na stronie promocyjnej (link na końcu artykułu) w terminie do 31.10.2020 roku.
  2. Po rejestracji pokaże się odnośnik do założenia Konta Otwartego na Ciebie. Musimy je założyć, a dodatkowo do 13.11.2020 roku podpisać umowę z bankiem oraz nadać PIN do karty debetowej, o którą również musimy zawnioskować podczas zakładania konta.

Do wyboru bank daje nam 3 różne karty debetowe:

  • Karta Otwarta na Dzisiaj
  • Karta Otwarta na Świat
  • Karta Otwarta na eŚwiat

Jednak tylko pierwsza z nich daje nam możliwość nie ponoszenia kosztów utrzymania karty. Mając Kartę Otwartą na Dzisiaj musimy co miesiąc wykonywać przynajmniej jedną płatność, aby nie zobaczyć opłaty 3 zł za jej używanie. Osoby poniżej 26 roku życia nie mają tego problemu – dla nich karta ta będzie darmowa bez żadnych warunków.

Mając już założone konto musimy jeszcze spełnić dwa warunki w listopadzie 2020 roku, aby pierwsza część nagrody – 175 zł – wpadło na nasze konto bankowe. A mianowicie:

  • wykonać min. 1 przelew z naszego konta oraz
  • wykonać min. 5 transakcji kartą debetową

Tak, to by było wszystko, jeśli chodzi o nagrodę nr 1.

Zakupowy szał w BNP Paribas

Druga nagroda to 100 zł w gotówce oraz drugie 100 zł w postaci kodu do Biedronki. Obie te nagrody będą Twoje, jeśli w grudniu 2020 roku wykonasz proste zadanie:

  1. Jeden przelew ze swojego konta oraz
  2. Wykonasz płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł

I to wszystko, jeśli chodzi o warunki samej promocji „Zakupowy szał”.

Jak widać promocja ta nie jest skomplikowana. Do wykonania zadań potrzebujemy zaledwie dwóch miesięcy (listopad i grudzień) a same nagrody wpadną nam na konto (gotówka) oraz sms-em na komórkę (kod do Biedronki) najpóźniej do końca stycznia 2021 roku.

Konto osobiste, które będziemy tutaj zakładać, jest kontem całkiem ciekawym. Nie płacimy za jego posiadanie, a za kartę tylko, gdy jej nie użyjemy wcale w danym miesiącu. Minusem może jednak okazać się opłata za wypłatę pieniędzy z bankomatów, gdyż nie zawsze w pobliżu znajduje się bankomat BNP Paribas lub Planet Cash. Warto więc wziąć to pod uwagę i rozejrzeć się wpierw za takim bankomatem w okolicy.

BNP Paribas Konto z kartą

Można co prawda wybrać inną kartę debetową, jednak wtedy bank pobierze od nas odpowiednią opłatę miesięczną za jej używanie, co nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem.

Uważam zatem, że Konto Otwarte na Ciebie i ta cała promocja będzie najbardziej korzystna, gdy wybierzemy Kartę Otwartą na Dzisiaj i będziemy nią co miesiąc wykonywać min. 1 transakcję, a kasę z konta będziemy wypłacali z bankomatu BNP Paribas lub przelewali na konto w innym banku, którego bankomat mamy pod nosem.

Do samej promocji „Zakupowy szał” zapraszam na stronę banku:

"Zakupowy szał" - strona promocyjna banku BNP Paribas

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Zakupowy szał”

Tabela opłat dla kont osobistych w banku BNP Paribas

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x