Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

300 zł w formie bonów SODEXO za założenie konta firmowego z terminalem płatniczym POS

Bank BGŻ BNP Paribas znany ostatnio z wielu promocji skierowanych do klientów indywidualnych, ma w swojej ofercie również coś, co może zachęcić do siebie właścicieli niewielkich firm. Tym czymś jest bon SODEXO o wartości 300 zł. Otrzyma go każdy kto założy konto firmowe wraz z terminalem płatniczym POS. No może nie każdy, gdyż promocją tą objętych zostanie pierwszych 400 szczęśliwców, którzy przystąpią do tej promocji.

 

 

Jeśli masz firmę i do tej pory nie posiadałeś konta firmowego w Banku BGŻ BNP Paribas, a jednocześnie do prowadzenia swojej działalności potrzebujesz terminala płatniczego, to jest to promocja właśnie dla Ciebie.

 

Konto firmowe w banku BGŻ BNP Paribas

W promocji tej będziesz zakładał konto firmowe, które dla nowych właścicieli firm, którzy swoją firmę mają krócej niż 6 miesięcy, jest pozbawione opłaty za prowadzenie konta (bez względu na wysokość obrotów) przez najbliższe 12 miesięcy. Po tym czasie będzie trzeba utrzymać saldo na poziomie min. 3000 zł aby konto to nadal było bezpłatne. W przeciwnym razie zapłacisz 15 zł.

Razem z kontem w tej promocji otrzymasz kartę debetową, która również będzie bezpłatna jeśli nią wydasz w miesiącu przynajmniej 500 zł. Jeśli mniej – to zapłacisz 7 zł za obsługę karty.

 

BGŻ 300 zł na start

 

Terminal POS – bądź elastyczny i przyciągnij klienta

W promocji tej razem z kontem dostajemy terminal płatniczy. Dzięki niemu będziesz mógł rozwinąć swoją firmę i będziesz bardziej mobilny, umożliwiając klientom zapłatę za twoje towary lub usługi za pomocą karty płatniczej. Umowę na ten terminal podpisujesz na min. 24 miesiące. Jednak przez pierwsze 12 miesięcy nie zapłacisz za jego dzierżawę gdyż możesz dołączyć do pilotażowego programu Polska Bezgotówkowa, który to program bierze na siebie wszystkie koszty związane z terminalem – jeśli się oczywiście zakwalifikujesz do tego programu.

O programie tym możesz dowiedzieć się więcej na stronie: http://polskabezgotowkowa.pl

 

Elavon - terminal GPRS

 

Przystępujemy do promocji

Aby otrzymać nagrodę (Bon SODEXO – 300 zł) w tej promocji będzie trzeba:

  1. Założyć konto firmowe razem z kartą debetową w banku BGŻ BNP Paribas.
  2. Aktywować kartę wydaną do konta.
  3. Zawrzeć umowę na terminal płatniczy POS na okres co najmniej 2 lat i wskazać nowy rachunek w banku jako podstawowy do rozliczeń transakcji przy użyciu terminala POS.

 

Jeśli powyższy opis konta i terminala płatniczego choć trochę cię zainteresował i myślisz że ta oferta konta firmowego wraz z terminalem może ci się przydać w prowadzeniu swojego biznesu, to warto wypełnić formularz promocyjny (link dostępny niżej) i poczekać na telefon od doradcy biznesowego. On z pewnością odpowie tobie na wszystkie pytania które jeszcze masz, a na które nie znalazłeś odpowiedzi w tym artykule.

Dzięki tej promocji dodatkowo otrzymasz kupon (voucher) SODEXO o wartości 300 zł, dzięki któremu będziesz mógł zrobić zakupy w największych sieciach handlowych w kraju za tę właśnie kwotę.

Pamiętaj tylko, że promocja ta jest ograniczona ilościowo i czasowo. Trwa ona od 14.08.2018 do 31.12.2018 roku i tylko 400 pierwszych osób spełniających powyższe 3 warunki promocji otrzyma nagrodę. Póki co na dzień dzisiejszy (26.10.2018) promocja ta nadal jest aktualna.

Zapraszam zatem do przystąpienia do tej promocji:

 

Kupon 300 zł na start - strona promocji

 

Regulamin promocji „Kupon 300 zł na start”: tutaj

Koszty dzierżawy terminala POS (po okresie promocyjnym) który otrzymasz są zawarte: tutaj

 

 

Promocja ta skończy się za:

 

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x