Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

300 zł premii za transakcje mobilne w BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas - 300 zł - baner

Bank BGŻ BNP Paribas postawił na nowoczesność czyli na mobilność. A czemu tu się dziwić skoro wszyscy teraz mamy smartfony i używamy ich na co dzień. W najnowszej promocji banku o nazwie “Mobilna Premia” możemy zyskać nawet 300 zł tylko za to że będziemy jeszcze bardziej mobilni niż do tej pory większość z nas jest.

O co tu chodzi i za co bank chce nam dać tę nagrodę ?

Warunki do spełnienia

Chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba wiele. Wystarczy że założymy sobie konto w banku BGŻ BNP Paribas w okresie od 26.10.2017 do 29.12.2017 roku.

Uwaga

Nie możemy brać udziału w promocji “Mobilna Premia” jeśli w ciągu ostatnich 36 miesięcy mieliśmy w tym banku jakieś konto

Nie istotne jest tutaj jakie konto sobie w tym czasie założymy. Może to być Konto Optymalne (chyba najbardziej popularne), Konto Maksymalne lub Konto Premium. Założenie każdego z tych kont kwalifikuje nas do wzięcia udziału w promocji. Ważne tylko aby wraz z kontem założyć sobie kartę oraz dostęp do bankowości internetowej.

 

BGŻ BNP Paribas - załóż konto i zgarnij 300 zł

 

 

bgz bnp paribas - zwrot 1 zł

 

Nagroda – ile i za co?

W promocji “Mobilna Premia” jak sama nazwa wskazuje będziemy otrzymywali premie za czynności mobilne. Dostaniemy od banku dokładnie 1 zł za każdą z poniższych czynności:

 

  • 1 zł tyle otrzymamy za każdą transakcję Aplikacją Mobilną GOmobile

 

Najważniejsze czynności jakie możemy wykonać za pomocą tej aplikacji to przelewy internetowe. Aplikacja GOmobile jest dostępna za darmo i możemy ją sobie zainstalować samemu jeśli mamy urządzenie (np. smartfona) z systemem Android lub iOS.

Nadmieńmy tutaj że bank przyzna nam premię ale tylko za jeden przelew na każde konto. Jeśli wykonasz kilka przelewów na to samo konto w ciągu miesiąca to otrzymasz i tak tylko premię za pierwszy z tych przelewów.

 

  • 1 zł – tyle otrzymamy za każdą transakcję w systemie Android Pay

 

Tutaj nie ma żadnych ograniczeń. Masz smartfona z systemem zbliżeniowym NFC? Jeśli tak to zainstaluj sobie aplikację Android Pay, podłącz do niej swoją kartę bankomatową i korzystaj z tej formy płacenia w sklepach stacjonarnych wszędzie tam gdzie do tej pory płaciłeś kartą zbliżeniowo. Każda taka płatność będzie wynagradzana premią 1 zł.

 

  • 1 zł – tyle otrzymamy za każdą transakcję MasterPass

 

MasterPass to usługa przyspieszająca płatności w internecie. Dokonując rejestracji na stronie masterpass.pl i przypisując swoją kartę bankomatową banku BGŻ BNP Paribas do e-Portfela mamy możliwość szybkiej zapłaty za towar zakupiony przez internet – wszędzie tam gdzie widnieje logo MasterPass.

Chcesz zyskać 1 zł od każdej takiej transakcji – to przestań płacić kartą a płać przez MasterPass.

 

Maksymalna kwota jaką możemy uzyskać od banku w tej promocji w ciągu miesiąca to 25 zł. Takich promocyjnych miesięcy będzie aż 12. Jak łatwo sobie policzyć:

 

12 miesięcy x 25 zł = 300 zł nagrody

 

Warunek o jakim jeszcze warto wspomnieć to wysokość pojedynczej transakcji – nie może ona być niższa niż 1 zł. Transakcje mobilne poniżej tej kwoty nie są brane pod uwagę i za takowe bank nie przyzna nam nagrody.

Co miesiąc bank będzie zliczał takie transakcje jakie wykonaliśmy i na konto będzie nam wypłacał premię co miesiąc – dokładnie 8 dnia każdego miesiąca (jeśli to będzie weekend lub święto to otrzymamy premię w pierwszym dniu roboczym).

 

Jeśli zatem jeszcze nie masz konta w banku BGŻ BNP Paribas to sobie je załóż. Wszak mając Konto Optymalne nie musisz się o nic martwić, bo otrzymasz:

 

 

0 zł – za otwarcie i prowadzenie konta

0 zł – za kartę debetową do konta

0 zł – za sprawdzenie salda w bankomacie

0 zł – za wypłaty z bankomatów BGŻ BNP Paribas i Planet Cash w Polsce

0 zł – za krajowe przelewy internetowe

 

Jak założyć konto w BGŻ BNP Paribas przedstawia poniższy film

 

 

 

Jak widać Konto Optymalne to same korzyści a więcej na temat tego konta dowiesz się z naszej strony: tutaj.

W tej chwili jest to jedyna tego typu promocja bankowa gdzie otrzymujemy pieniądze za transakcje mobilne. Jeśli zatem jesteś mobilny i wiesz jakie to niesie ze sobą korzyści – to ta promocja jest właśnie dla Ciebie.

 

 

BGŻ BNP Paribas - załóż konto i zgarnij 300 zł

 

Aktualizacja 29.10.2017

Uwaga.

Biorąc udział w tej promocji możesz dodatkowo zdobyć 100 zł lub bon do H&M. Więcej o tej promocji w tym miejscu.

 

Promocja kończy się za:

 

 

To ci się może spodobać:

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o