zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

300 zł od BZ WBK za wpływ wynagrodzenia na konto

Dodatkowa promocja dla klientów banku BZ WBK, w której to można otrzymać nawet 300 zł tylko za to że będziesz przekazywać swoje wynagrodzenie za pracę na Konto Jakie Chcę – 50 zł co miesiąc i tak przez pół roku.

 

BZ WBK - 300 zł za wynagrodzenie - promocja

 

Do promocji tej może przystąpić każda osoba która posiada Konto Jakie Chcę lub Konto VIP wraz z kartą debetową do tego konta, której wynagrodzenie nie wpływa na to konto i w czasie istnienia tej promocji czyli w okresie od 16.04 do 30.09.2018 złoży dyspozycję w banku na przekazywanie wynagrodzenia na swoje konto.

Pod pojęciem „wynagrodzenia” bank ma na myśli wpływ min. 1500 zł z tytułu:

  • wynagrodzenia za pracę
  • renty
  • emerytury
  • innego świadczenia z siedzibą na terenie Polski

Najpóźniej w drugim miesiącu następującym po miesiącu w którym złożymy dyspozycję przekazywania wynagrodzenia, musi nastąpić wpływ tego wynagrodzenia w wysokości min. 1500 zł.

Od tego momentu przez 6 kolejnych miesięcy otrzymywać będziemy po 50 zł właśnie za to, że nasze wynagrodzenie wpłynie na konto w BZ WBK. Łącznie więc będziemy mogli otrzymać nawet 300 zł takiej premii.

Jeśli w którymś z kolejnych 6 miesięcy takie wynagrodzenie nie wpłynie, to po prostu nie otrzymamy tego 50 zł. Nie spowoduje to jednak zablokowania możliwości otrzymania nagrody w kolejnych miesiącach. Po prostu jedna pięćdziesiątka nas ominie.

 

Konto Jakie Chcę - baner

 

Jeśli nie posiadasz Konta Jakie Chcę a chciałbyś wziąć udział w tej promocji to nic nie stoi na przeszkodzie. Wystarczy że masz 18 lat a Twój wpływ wynagrodzenia wynosi 1500 zł lub więcej. Załóż konto w BZ WBK i przystąp do tej promocji.

Regulamin tej promocji „300 zł za wynagrodzenie”: tutaj

Więcej informacji na temat Konta Jakie Chcę: tutaj

 

BZ WBK - załóż Konto Jakie Chcę

 

Promocja kończy się za:

 

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x