Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

3 darmowe bilety do Multikina za założenie konta dziecku

Krótko trwająca promocja Banku Millennium dla obecnych klientów banku – pomimo krótkiego czasu trwania – z pewnością jeszcze zdobędzie wielu zwolenników. Załóż konto osobiste swojemu dziecku i spełnij prosty warunek promocji a otrzymasz 3 bilety na film do Multikina. Masz więcej dzieci? – zdobądź wielokrotność tej nagrody!

 

3 bilety do Multikina - promocja Banku Millennium

 

Uwaga!

Promocja trwa tylko do 15 listopada 2018

Aby skorzystać z tej promocji musimy posiadać konto bankowe w Banku Millennium (lub kartę kredytową w tym banku). Musimy też mieć oczywiście dziecko, któremu założymy konto.

Każda osoba która w czasie trwania tej promocji „Zabierz rodzinę do Multikina” czyli do 15.11.2018 roku, założy za pośrednictwem bankowości internetowej Millenet Konto 360° Junior dla swojego dziecka, otrzyma kody umożliwiające ich wymianę na 3 bilety na seanse filmowe 2D w sieci kin Multikino.

Jeśli założysz 2 takie konta (dla dwójki swoich dzieci) to oczywiście otrzymasz kody na 6 takich biletów. Masz więcej dzieci? No to zakładaj konto Junior dla każdego z nich. Więcej założonych kont to wielokrotność tej nagrody oczywiście!


Konto Junior w Banku Millennium założysz każdemu dziecku które nie ukończyło 18 roku życia


Multikino - bilet

 

Warunkiem dodatkowym – niezbędnym do otrzymania kodów jest jeszcze:

  • zasilenie nowego rachunku Junior kwotą min. 100 zł (w okresie do 15.11.2018)
  • jeśli założysz konto dziecku w wieku od 13 do 17 lat to należy wykonać min. 1 transakcję kartą wydaną do tego rachunku lub aktywować aplikację mobilną dla nowo otwartego konta

Jako, że czasu jest niewiele więc większość z osób które przystąpią do promocji, z pewnością wybierze aktywację aplikacji mobilnej zamiast 1 transakcji kartą.

Promocyjne kody otrzymasz smsem po 15.11.2018 roku.

Jeśli interesuje ciebie założenie konta w Banku Millennium (bo jeszcze go nie masz) a chciałbyś dodatkowo zyskać jeszcze 200 zł, to zapoznaj się z promocją którą bank ma dla nowych klientów i która trwa do 26.11.2018 roku. Więcej o tej promocji: tutaj.

Regulamin promocji „Zabierz rodzinę do Multikina”: tutaj

 

 

Promocja ta skończy się za:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x