zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

250 zł bonusu na powitanie wiosny z bankiem BGŻ BNP Paribas

 • 1
  Udostępnij

W banku BGŻ BNP Paribas promocja goni promocję. Jeszcze trwa obecna akcja „Konto plus Premia” a już AD Astra sp. z o.o. organizuje kolejną – tym razem już w kolorach wiosny. Na klientów którzy założą sobie Konto Optymalne wraz z kartą debetową i spełnią warunki promocji tym razem czeka nieco wyższa nagroda – bo aż 250 zł. Jest to więc idealny moment na rozpoczęcie przygody z tym bankiem.

 

BGŻ BNP Paribas Wiosenny Bonus

 

Ważne !

Promocja „Wiosenny bonus” skierowana jest do osób które ukończyły już 18 lat i od 2 lat nie posiadają konta osobistego w banku BGŻ BNP Paribas.

 

Aby skorzystać z tej promocji należy:

 1. Zawnioskować o Konto Optymalne w terminie do 7.04.2019 roku za pomocą formularza dostępnego na stronie promocyjnej:

"Wiosenny bonus" - formularz promocyjny

 

Ale uwaga – w promocji tej jest 1500 wniosków promocyjnych. Jak liczba ta zostanie osiągnięta, to odpowiednia informacja pojawia się po wejściu na stronę promocyjną i nie będzie już można wnioskować o to konto w tej promocji.

 

 1. Po złożeniu wniosku mamy czas do 22.04.2019 roku na podpisanie umowy z bankiem na prowadzenie tego Konta Optymalnego.

W tej promocji możemy łącznie otrzymać nagrodę w wysokości 250 zł. Cała ta kwota podzielona jest na dwie mniejsze – 100 zł i 150 zł.

Pierwsze 100 zł otrzymamy gdy wykonamy poniższe:

 1. Podpiszemy umowę z bankiem o prowadzenie Konta Optymalnego (wg. powyższego opisu)
 2. Do 31.05.2019 dokonamy aktywacji aplikacji mobilnej banku o nazwie: GOmobile
 3. W każdym z miesięcy: maj 2019 i czerwiec 2019 wykonamy:
  1. jeden przelew z naszego konta (w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej) na dowolną kwotę
  2. transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 200 zł
  3. otrzymamy wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł

Druga część nagrody – 150 zł – zostanie nam przekazana gdy w każdym z miesięcy: lipiec 2019 oraz sierpień 2019 wykonamy dokładnie to samo co wykonaliśmy w maju i czerwcu, czyli:

 1. przelew na dowolną kwotę
 2. transakcje bezgotówkowe kartą debetową na łączną kwotę min. 200 zł
 3. wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł

I to koniec warunków tej wiosennej edycji promocji z bankiem BGŻ BNP Paribas. Obiecana nagroda – 250 zł – zostanie nam przekazana na nasze nowe Konto Optymalne najpóźniej do końca września 2019.

 

BGŻ Wiosenny Bonus

 

Konto Optymalne – czy warto je mieć?

W mojej opinii Konto Optymalne jest jednym z najatrakcyjniejszych kont bankowych oferowanych obecnie przez banki w Polsce. Nie dość że samo konto bank prowadzi nam zupełnie za darmo, to jeszcze obsługa karty debetowej również jest darmowa – i to bez żadnych warunków.

Jak mamy w pobliżu bankomat BGŻ BNP Paribas lub Planet Cash to każda wypłata z niego będzie bez opłat, jedynie gdy chcemy wypłacić z innych bankomatów to możemy zobaczyć za tę czynność opłatę na swoim koncie (5 zł).

Nie trzeba jednak wykonywać co miesiąc żadnych warunków typu: wpływ na konto czy transakcje kartą, aby mieć pewność darmowego konta. Bank BGŻ BNP Paribas za samo konto i kartę debetową do Konta Optymalnego nigdy nie będzie od nas żądał zapłaty. Dzięki temu możemy spać spokojnie nie martwiąc się o koszty. Nawet po zakończeniu tej promocji bankowej.

 

Tabela z głównymi opłatami dla ww. konta:

 

"Wiosenny bonus" - formularz promocyjny

 

Regulamin promocji „Wiosenny bonus”: tutaj

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
 • 1
  Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x