zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

200 zł za wpływ wynagrodzenia na konto w Santander Bank (dawniej BZWBK)

Bank BZ WBK jak wiadomo jest teraz już pod nowa nazwą Santander Bank Polska S.A. I pod ta nową marką bank ten właśnie rozpoczyna promocję dla nowych klientów którzy zechcą przekazywać swoje wynagrodzenie na nowo otwarte konto osobiste w tym banku. W cztery miesiące można zyskać łącznie całe 200 zł.

 

200 zł za wynagrodzenie - promocja Santander Bank

 

O promocji…

Promocja ta o nazwie „200 zł za konto z wynagrodzeniem” trwa od 5.10.2018 do 31.01.2019 roku. W tym czasie należy do niej przystąpić poprzez założenie Konta Jakie Chcę wraz z kartą debetową do niego, lub zamiennie można też założyć Konto VIP z kartą Visa VIP.

 

Pamiętaj !

Konto Jakie Chcę jest kontem całkowicie darmowym. Jedyna opłata jakiej możesz się spodziewać to opłata na kartę debetową – 3 zł. Możesz jednak jej uniknąć jeśli zapłacisz kartą w miesiącu co najmniej 5 razy.

 

Santander Bank - przejdź na stronę banku

 

Po założeniu konta należy złożyć w banku (w bankowości internetowej lub przez infolinię) dyspozycję przekazywania swojego wynagrodzenia na nowo otwarty rachunek bankowy. Zamiennie może to być też przekazywanie emerytury, renty czy innego stałego świadczenia które otrzymujesz regularnie. Ważne jest to aby wpływ ten był w wysokości minimum 1000 zł miesięcznie.

 

I teraz nagroda…

Co miesiąc za każdy taki wpływ wynagrodzenia otrzymasz od banku 50 zł na swoje konto. Co miesiąc, ale nie w nieskończoność, tylko przez kolejne 4 miesiące. Łącznie więc w tej promocji możemy otrzymać 200 zł.

Jeśli jesteś zainteresowany tą promocją i nie masz konta osobistego w Santander Banku to wejdź na stronę banku i załóż konto w promocji:

 

Santander Bank - przejdź na stronę banku

 

Regulamin tej promocji „200 zł za konto z wynagrodzeniem”: tutaj

 

 

Promocja kończy się za:

 

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x