zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

200 zł za przeniesienie konta, 500 zł za polecenie – tak zachęca nas Credit Agricole

W kolejnej odsłonie promocji przygotowanej przez Bank Credit Agricole możemy zyskać łącznie 700 zł. Podobnie jak rok temu, tak i teraz za przeniesienie swojego dotychczasowego konta do Credit Agricole możemy otrzymać 200 zł. Dodatkowo za każde skuteczne polecenie konta drugiej osobie otrzymamy 50 zł, a takich poleceń za które otrzymasz kasę może być aż 10.

 

credit agricole - 200 zł za przeniesienie konta

 

200 zł – wystarczy przenieść konto osobiste

Tak, tyle dokładnie otrzymasz gdy z czasie do 31.03.2018 roku zawrzesz umowę z bankiem o prowadzenie konta osobistego. W promocji “Polacy wybierają Credit Agricole” warunek taki, aby zakładając sobie konto bankowe jednocześnie zlecić zamknięcie poprzedniego konta w innym banku. Fajne jest to że całą formalność załatwia za nas bank Credit Agricole – wystarczy twoja zgoda.

A co dokładnie musisz zrobić aby te dwie stówki zgarnąć? Oto szczegóły:

  1. Zawrzyj z bankiem umowę o konto osobiste oraz o kartę płatniczą do niego w terminie do końca marca 2018 (np. poprzez formularz na końcu tego wpisu)
  2. Podczas składania wniosku wybierz wyciąg z konta w formie elektronicznej.
  3. Złóż Wniosek z Pełnomocnictwem – dzięki niemu bank załatwi za ciebie papierkową robotę jeśli chodzi o przeniesienie konta ze “starego” banku.
  4. Zapewnij stałe wpływy na konto min. 3000 zł co miesiąc.

No niestety, aż 3000 zł wpływów trzeba mieć przez pierwsze 3 miesiące (licząc od miesiąca kolejnego po dniu podpisania umowy z bankiem) aby taką premię 200 zł otrzymać. Zdaję sobie sprawę że taka kwota nie każdemu co miesiąc wpływa na konto, no ale takie bank w tym roku stawia warunki w tej promocji.

Na szczęście po tych 3 miesiącach wpływy możemy mieć już mniejsze.

 

Ważne

Z promocji tej nie możesz skorzystać jeśli miałeś konto w Credit Agricole w ciągu ostatniego roku przed datą zawarcia umowy z bankiem.

 

credit agricole - 500 zł za polecanie konta

 

500 zł – tyle za polecanie konta znajomym

Mając już konto osobiste w Credit Agricole możemy przystąpić do kolejnej promocji – tym razem będziemy zarabiać na polecaniu kont osobistych innym. Za każde skuteczne polecenie otrzymamy od banku 50 zł. Poleconych takich za które bank nam wypłaci premię możemy mieć aż 10 osób. Jak łatwo policzyć, na tej promocji maksymalnie możemy zyskać 500 zł.

Aby móc zarabiać na polecaniu, najpierw musimy się zarejestrować do Programu Poleceń. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie:

 

www.credit-agricole.pl/polecam

 

Otrzymasz tam Kod Polecenia który będziesz przekazywać swoim poleconym. Oni z kolei muszą go wpisać podczas składania wniosku przez internet lub w placówce Banku. Dopiero wtedy otrzymasz wynagrodzenie za polecenie.

 

Konto Prostooszczędzające Plus

Jednym z najciekawszych kont osobistych w banku Credit Agricole jest obecnie Konto Prostooszczędzające Plus. Wystarczy stały, comiesięczny wpływ środków na konto oraz transakcje bezgotówkowe kartą min. 500 zł aby cieszyć się bezpłatnym kontem, kartą debetową i darmową wypłatą środków ze wszystkich bankomatów w Polsce. Poniżej przedstawiam szczegółową tabelę z najważniejszymi warunkami i opłatami dotyczącymi tego konta osobistego.

 

Rodzaj czynności Konto PROSTOoszczędzające Plus
otwarcie konta bankowego 0 zł
prowadzenie konta gdy zapewnisz wymagany wpływ miesięczny* 0 zł
opłata za prowadzenie gdy brak ww. wpływu na konto gdy brak wpływu miesięcznego* na konto 9,90 zł
wydanie karty debetowej 0 zł
miesięczna opłata za kartę debetową gdy zapewnisz wymagany wpływ miesięczny* i wydasz min. 500 zł kartą 0 zł
miesięczna opłata za kartę debetową gdy brak wpływu miesięcznego* na konto lub brak wydatków kartą min. 500 zł 7,90 zł
wypłata ze wszystkich bankomatów w Polsce 0 zł
przelewy internetowe 0 zł

*gdzie wymagany wpływ miesięczny wynosi: 1500 zł dla osób które ukończyły 30 lat i 1000 zł dla osób które nie ukończyły 30 lat

 

Przenieś swoje dotychczasowe konto do Credit Agricole i weź udział w obu powyższych promocjach:

 

Credit Agricole - Konto Prostooszczędzające Plus

 

Regulamin promocji „Polacy wybierają Credit Agricole”: tutaj.

Regulamin Programu Poleceń: tutaj.

 

 

Promocja kończy się za:

 

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x