zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

200 zł z Nest Kontem – kolejna promocja z kontem osobistym w Nest Banku

Jeśli jeszcze do tej pory nie korzystałeś z promocji Nest Banku i nie zakładałeś konta bankowego w tej instytucji od przynajmniej 2 lat, to warto zrobić to teraz. Darmowe konto bankowe z bezpłatną kartą debetową i do tego 200 zł na start – tego wszystkiego możesz spodziewać się po nowej promocji „200 zł z Nest Kontem dla Ciebie i Twojej rodziny”.

 

Nest Konto 200 zł w promocji dla Ciebie i Twojej rodziny

 

Dwie stówki w 3 miesiące

Tak, dokładnie tyle czasu będzie trwała cała procedura przyznania premii z Nest Kontem. W pierwszym miesiącu 100 zł a potem dwa razy po 50 zł w kolejnych dwóch miesiącach. A co dokładnie trzeba zrobić aby takie nagrody przygarnąć?

 1. Składasz wniosek o konto w Nest Banku – do dnia 31.07.2019 roku. Pamiętać tylko trzeba że promocja ta jest ograniczona ilością wniosków promocyjnych – 500 sztuk. Kto więc pierwszy się załapie ten lepszy. Wniosek składamy na stronie promocyjnej:

Nest Konto z premią 200 zł - strona banku

 1. Podpisujesz umowę z bankiem o prowadzenie rachunku do końca sierpnia 2019.
 2. Na swoje nowe konto zapewniasz wpływ z tytułu wynagrodzenia w wysokości min. 500 zł oraz w tym samym miesiącu wykonujesz płatności kartą na łączną kwotę też min. 500 zł. Dostaniesz za to pierwszą część nagrody – 100 zł. Musisz to zrobić najpóźniej we wrześniu 2019.
 3. W kolejnych dwóch miesiącach (w każdym z tych kolejnych miesięcy) wykonujesz to samo co wyżej, czyli wpływ wynagrodzenia 500 zł i wydatki kartą płatniczą 500 zł. Za każdy taki miesiąc otrzymujesz po 50 zł.

Razem więc tych nagród pieniężnych otrzymasz 200 zł.

 

Nest Bank logo

 

Chciałbym jeszcze wyjaśnić sprawę wynagrodzenia (wpływu wynagrodzenia). Otóż jak można wyczytać w regulaminie, za taki wpływ zalicza się:

 • wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę – stosunków mianowania/powołania, kontraktów menedżerskich/wojskowych/marynarskich
 • umowy zlecenia/o dzieło – dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę/zleceniodawcę
 • rentę lub emeryturę i świadczenia przedemerytalne dokonane bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie
 • stypendium dokonane bezpośrednio na Rachunek ROR przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie
 • świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie

Nest Konto w Nest Banku

Co do zalet tego konta to niewątpliwie największą z nich jest brak opłat. I to nie tylko za prowadzenie rachunku, ale i za kartę debetową a także za wypłaty gotówki tą kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce! Jest to więc konto pozbawione zmartwień związanych z założeniami jakie trzeba spełniać aby te podstawowe sprawy były darmowe. W innych bankach często musimy wykonywać co miesiąc przynajmniej jakiś warunek (np. 1 płatność kartą, czy wpływ wynagrodzenia). Tutaj takich problemów po prostu nie ma. Jedynym warunkiem jakim musimy spełnić w tej promocji i z tym kontem bankowym jest ukończenie 18 lat życia, ale tego typu promocje takie ograniczenie wiekowe przeważnie posiadają zawsze. Jeśli więc po zakończonej promocji nie będziesz mieć już ochoty, aby twoje wynagrodzenie nadal wpływało na to konto, to możesz zawsze z tej opcji zrezygnować. Wpływ wynagrodzenia jest tutaj tylko potrzebny do tego aby otrzymać premię 200 zł.

Poza tym z Nest Kontem otrzymujesz darmowe dodatkowe opcje:

 • przelewy przez internet (w PLN)
 • zlecenia stałe
 • polecenia zapłaty
 • wypłaty Cash Back

Jest to jak widać konto, z którym otrzymujesz najważniejsze czynności bez żadnych opłat. Jeśli więc twoje obecne konto nie daje ci takich czynności w gratisie, może warto zastanowić się nad Nest Kontem i nad tego typu promocją bankową.

 

Nest Konto z premią 200 zł - strona banku

 

Regulamin promocji „200 zł z Nest Kontem dla Ciebie i Twojej rodziny”

Tabela opłat dla Nest Konta w Nest Banku

 

 

Do końca promocji pozostało:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x