Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

200 zł z Kontem Przekorzystnym – druga edycja promocji banku PEKAO S.A.

Po raz drugi i prawie na identycznych zasadach co poprzednio, bank PEKAO S.A. organizuje promocję bankową związaną z otwarciem konta osobistego. Za założenie Konta Przekorzystnego i spełnienie warunków do końca kolejnego miesiąca – otrzymasz 100 zł, a jak założysz takie konto nie wychodząc z domu (przez aplikację mobilną PeoPay lub przez stronę internetową) i spełnisz warunki przez kolejne 3 miesiące, to następna stówka będzie Twoja. Więc nie zwlekaj, zakładaj darmowe konto i oczekuj kasy od banku.

 

PEKAO konto selfie 200 zł premii

 

Pierwsze 100 zł – jak otrzymać?

Zacznijmy od tego, że do udziału w tej promocji możesz przystąpić pod trzema warunkami:

 1. Nie miałeś konta osobistego w banku PEKAO S.A. w roku 2019 lub
 2. Miałeś takie konto w 2019 roku ale średniomiesięczne saldo na tym koncie nie było wyższe niż 50 zł oraz
 3. Masz ukończone 18 lat

Jak kwalifikujesz się do tej promocji to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zarobić sobie pierwszą stówkę:

 1. Złóż wniosek o Konto Przekorzystne (w dowolny sposób – przez internet czy idąc do banku) w terminie do 31.03.2020 roku
 2. Składając wniosek wyraź zgodę na przetwarzanie danych
 3. Do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu w którym podpiszesz umowę o prowadzenie konta:
  • Zasil konto kwotą min. 500 zł (np. z tytułu wynagrodzenia lub przelew z innego banku)
  • Wykonaj co najmniej jedną transakcję kartą którą otrzymasz do Konta Przekorzystnego (na dowolną kwotę)
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej banku PEKAO – PeoPay

Brawo, pierwsza stówka jest Twoja!


Dostaniesz ją (100 zł) na konto w kolejnym miesiącu.

A jeśli miałbyś ochotę nie na jedną, ale na dwie stówki, to musisz spełnić dodatkowe warunki:

 1. Założenie Konta Przekorzystnego musi nastąpić przez internet lub ewentualnie przez aplikację mobilną PeoPay.
 2. W kolejnych 3 miesiącach (w każdym z nich) musisz również:
  • zasilić swój rachunek kwotą min. 500 zł oraz
  • wykonać przynajmniej jedną transakcję na pomocą karty debetowej
  • zalogować się do aplikacji PeoPay

Wyjaśniając trochę te terminy wykonania poszczególnych zadań przygotowałem tabelkę która to wyjaśni:

 

 

Jak widać z powyższego, całe to zdobycie premii od banku wcale nie jest trudne. Wystarczy co miesiąc tak naprawdę wykonywać tylko trzy zadania (wpływ 500 zł, 1 płatność i logowanie do aplikacji) a premia 200 zł wpadnie na konto ot tak, po prostu. Na dobrą sprawę nie potrzeba tutaj żadnych stałych wpływów czy dużych wydatków z naszego konta, aby móc cieszyć się z otrzymania premii od banku. Zachęcam więc wszystkie osoby które jeszcze Konta Przekorzystnego nie miały okazji przetestować, do założenia konta w tym momencie – maksymalnie do końca marca 2020 – aby dodatkowo zyskać na tym niezłą premię.

 

PEKAO premia 200 zł

 

Konto Przekorzystne – kiedy będzie bez opłat?

Podobnie jak w innych bankach, tak i tutaj, najlepiej mają osoby które nie ukończyły jeszcze 26 lat. Dla nich bowiem bank PEKAO S.A. ma przygotowane niezłe bonusy:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł miesięcznie za kartę debetową
 • 0 zł za każdą wypłatę gotówki z jakiegokolwiek bankomatu na świecie
 • 0 zł za przelewy przez internet w PLN
 • 0 zł za przelewy na telefon BLIK

Czyli wszystko co potrzebne do szczęścia młodym, rozpoczynającym swoją przygodę z bankiem. Żadnych warunków ze strony banku, po prostu masz to konto mieć i tyle. Nikt nie pyta o nic. To co na koncie będziesz robić to twoja rzecz. Dostajesz dostęp do bardzo dobrze działającej aplikacji mobilnej – PeoPay, w której to zawsze na bieżąco widzisz swoją kasę, robisz przelewy, generujesz BLIK-a, itp. Bank o nic nie pyta i niczego nie żąda. Takie konto w takiej formie masz do ukończenia 26 lat. A potem…

 

 

Potem, gdy już 26 urodziny będą za tobą, jedyne o co będziesz musiał zadbać to stały wpływ 500 zł (np. przelew z innego konta w innym banku lub wpływ wynagrodzenia) i jedna płatność kartą (lub za pomocą aplikacji PeoPay) w każdym miesiącu. Jak tego nie zrobisz to czeka opłata:

 • 6 zł za konto i
 • 3 zł za obsługę karty debetowej

Poza tym po ukończeniu 26 roku życia (gdy co miesiąc zapewnisz wpływ 500 zł i jedną płatność kartą) z każdego bankomatu w Polsce nadal będziesz mógł wypłacić za darmo, ale tylko dwie pierwsze wypłaty w miesiącu. Każda kolejna to koszt 2% (min. 5 zł) od wypłaconej kwoty – niestety. Aby tego uniknąć możesz korzystać z bankomatów banku PEKAO S.A. – one zawsze są darmowe.

 

PEKAO - logo

 

Dużym plusem z posiadania Konta Przekorzystnego jest Karta Rewolucyjna – debetowa, którą bank oferuje razem z kontem. Dzięki niej nie musisz już martwić się o wymianę złotówek na Euro przed wyjazdem za granicę na wakacje. Tą kartą po prostu płacisz mając tylko PLN na koncie. Każda taka transakcja jest tobie przeliczana z Euro na PLN po kursie MasterCard w danej chwili, czyli obecnie najbardziej korzystnym kursie jaki istnieje w bankach w Polsce. Przelicznik taki znajdziesz na stronie właśnie MasterCard:

Kalkulator walutowy na stronie MasterCard

Bank PEKAO S.A. nie pobiera żadnej prowizji od zagranicznych transakcji płatniczych i przy wypłacaniu z obcego bankomatu, co dodatkowo zachęca tylko do posiadania takiego konta i takiej karty płatniczej.

Jeśli więc zachęciłem Ciebie do posiadania takiego konta to zapraszam do udziału w obecnej edycji tej promocji PEKAO. Załóż konto, otrzymaj kartę i ciesz się z posiadania jednego z najfajniejszych kont osobistych w Polsce.

Konto Przekorzystne i 200 zł premii - strona banku

 

Regulamin promocji „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę do 200 zł”- edycja II

Tabela opłat dla kont bankowych w PEKAO S.A.

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

To ci się może spodobać:

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o