zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

200 zł w gotówce czy 250 zł na Allegro? Zdecyduj sam i „Nadal zostań w domu” z bankiem BNP Paribas

Pod szyldem popularnego hasła #zostańwdomu rozpoczęła się właśnie promocja z kontem osobistym banku BNP Paribas. Tym razem to Ty możesz zdecydować o tym jaką nagrodę chcesz otrzymać: 200 zł w gotówce na konto czy może jednak więcej, bo 250 zł, w formie bonu na Allegro? Wyboru możesz dokonać sam, a potem złożyć wniosek o bezpłatne Konto Otwarte na Ciebie i spełnić warunki przewidziane w regulaminie. Jakie to warunki i co dokładnie trzeba zrobić aby takie nagrody otrzymać – dowiesz się właśnie tutaj.

 

Nadal zostań w domu BNP Paribas

 

Promocja „Nadal zostań w domu” skierowana jest do osób które ukończyły 18 rok życia i od co najmniej roku nie posiadają żadnego produktu bankowego (konta, lokaty, itp.) w banku BNP Paribas.

 

Rejestrujesz się na stronie promocyjnej, wybierasz rodzaj nagrody (200 zł w gotówce albo 250 zł na Allegro), a następnie przez zaledwie 2 miesiące wykonujesz określone warunki związane ze swoim nowym kontem bankowym – tak pokrótce wygląda cała ta promocja. Ważne jest jednak, aby załapać się wśród pierwszych 3000 osób, gdyż tyle właśnie jest w tej promocji przewidzianych nagród i wniosków promocyjnych.


Gotówka 200 zł  <<<  WYBIERAJ  >>>  Allegro 250 zł ?


Nagroda 200 zł w gotówce – jak otrzymać?

Jeśli zdecydujesz się na nagrodę gotówkową, musisz wiedzieć, że jest ona podzielona na dwie mniejsze: 50 zł i 150 zł. I teraz tak:

 1. Zarejestruj się na stronie promocyjnej do 26.04.2020 roku (link do strony promocyjnej na końcu artykułu).
 2. Po rejestracji złóż wniosek o otwarcie konta bankowego w banku BNP Paribas – Konta Otwartego na Ciebie. Link otrzymasz zaraz po rejestracji oraz na email.
 3. Podpisz umowę z bankiem o prowadzenie konta do 16.05.2020 roku.
 4. W każdym z miesięcy: maj i czerwiec 2020, wykonaj:
  • 1 dowolny przelew ze swojego konta
  • 2 transakcje płatnicze BLIK
  • Otrzymaj wpływ na swoje konto w wysokości 500 zł

50 zł dostaniesz za wykonanie tych 3 zadań w maju, a kolejne 150 zł za wykonanie zadań w czerwcu. Obie nagrody trafią na twoje konto w kolejnym miesiącu od wykonania zadania. A jeśli zdecydujesz się na nagrodę w formie vouchera na Allegro, to…


E-kod 250 zł na


Nagroda 250 zł na Allegro – jak otrzymać?

Jak wolisz mieć nieco większą nagrodę, bo 250 zł, lecz którą możesz wydać tylko i wyłącznie w serwisie Allegro.pl, to musisz wykonać poniższe punkty:

 1. Zarejestrować się a następnie założyć Konto Otwarte na Ciebie na stronie promocyjnej – w terminie do 26.04.2020.
 2. Umowę z bankiem podpisz do 16.05.2020 roku.
 3. W miesiącu maju oraz w czerwcu 2020 wykonuj 3 zadania:
  • 3 przelewy ze swojego konta
  • 3 transakcje płatnicze przy pomocy BLIKa
  • Otrzymaj wpływ w wysokości min. 1000 zł

Kod na Allegro w wysokości 100 zł będzie twój, gdy wykonasz te 3 zadania w maju, a kolejne 150 zł na Allegro dostaniesz za wykonanie tych zadań w czerwcu 2020.

To, który wariant nagrody wybierzesz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, jednak zdecydować się należy już na samym początku, podczas rejestracji bo później już tej decyzji nie zmienisz.

 

promocja nadal zostań w domu

 

Konto Otwarte na Ciebie – warto czy nie?

Samo prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie w banku BNP Paribas jest bezpłatne i nie kosztuje nic a nic. Jedyna rzecz która może pociągnąć za kieszeń to opata za kartę debetową. Opłata ta oczywiście może być zniesiona, wystarczy że podczas zakładania konta wybierzesz Kartę Otwartą na Dzisiaj i co miesiąc tą kartą wykonasz przynajmniej jedną transakcję płatniczą.

 

BNP Paribas Karta Otwarta na Dzisiaj

 

No chyba że nie masz jeszcze ukończone 26 lat – wtedy nie musisz wykonywać nawet tej jednej transakcji, w tym przypadku konto i karta są bezpłatne bezwarunkowo.

 

 

Jak widać na powyższej tabeli, jedyne na co trzeba zwracać uwagę to bankomaty. Jedynie wypłata z bankomatu BNP Paribas oraz Planet Cash jest bezpłatna. Osoby które nie ukończyły jeszcze 26 znowu mają jednak lepiej, gdyż w ich przypadku każda wypłata z każdego bankomatu w Polsce jest bezpłatna – taki tam bonus za bycie młodym! J

Jeśli więc chciałbyś poznać wady i zalety posiadania takiego konta osobistego w banku BNP Paribas i przy okazji zyskać bonus, to zapraszam do rejestracji na stronie promocyjnej banku:

BNP Paribas - "Nadal zostań w domu" - strona promocyjna

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Nadal zostań w domu”

Tabela opłat dla kont w banku BNP Paribas

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x