zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

200 zł premii z Kontem 360° – zgarnij kasę po 3 miesiącach używania konta

Bank Millennium odświeża promocję ze swoim darmowym kontem osobistym. Teraz na zakładających Konto 360° lub Konto 360° Student czeka nagroda – 200 zł. W promocji „Premia z Kontem 360°” wystarczy, że przez kolejne 3 miesiące będziesz aktywnie korzystał ze swojego konta, zasilał je regularnie i używał karty lub BLIK-a przy płaceniu, a bank odwdzięczy się przelewając na Twój rachunek gotówkę, którą wydasz na co chcesz!

 

Bank Millennium Premia z Kontem 360°

 

Ważne!

Jak w każdej promocji Banku Millennium, tak i w tej, możesz wziąć udział, jeśli masz ukończone 18 lat i jeśli do tej pory nie korzystałeś z żadnej tego typu promocji związanej z zakładaniem konta bankowego w tym banku.

 

Aby zgarnąć całe dwie stówki należy wykonać poniższe proste zadania. Nie jest tego dużo i z pewnością są do wykonania dla większości osób chętnych do skorzystania z tej promocji:

  1. W okresie do 22.06.2020 należy zawrzeć umowę o prowadzenie konta w Banku Millennium poprzez stronę promocyjną:

"Premia z Kontem 360°" - strona promocyjna Banku Millennium

  1. Podczas składania wniosku należy zaakceptować zgody marketingowe od banku.
  2. Do 30.09.2020 zainstaluj i aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium.
  3. W każdym z trzech kolejnych miesięcy: w lipcu, w sierpniu i we wrześniu wykonaj:
    • zasilenie konta kwotą min. 1000 zł
    • transakcje płatniczą kartą lub BLIK-iem na dowolną kwotę

Po wykonaniu tego wszystkiego, 200 zł otrzymasz na swoje konto w Banku Millennium najpóźniej do końca października 2020 roku.

 

200 zł w promocji Banku Millennium

 

Konto 360° – trochę na temat

Z Kontem 360° to jest tak: będzie ono całkowicie darmowe, jeśli tylko będziesz aktywnie z niego korzystał, tzn. co miesiąc zasilał je kwotą min. 1000 zł i co miesiąc wykonywał przynajmniej jedną transakcję płatniczą (kartą lub BLIK-iem). Jeśli jakiejkolwiek z tych pozycji nie uda się wykonać, to niestety ale bank zastosuje opłatę:

  • 8 zł za prowadzenie konta
  • 7 zł za obsługę karty debetowej

15 zł – nie jest mało, warto więc pamiętać o tym fakcie i starać się zapewniać ten wpływ i używać karty lub BLIK-a do płacenia w sklepie.

W lepszej sytuacji są osoby które nie ukończyły 26 lat. One w tej promocji zamiast Konta 360° mogą wybrać Konto 360° Student.

Mając takie konto nie musimy martwić się o comiesięczny wpływ. Nie jest on potrzebny do utrzymania konta bez opłat. Bank idzie takim osobom na rękę i wiedząc, że osoby te często nie mają jeszcze stałych dochodów i wpływów, nie wymaga od nich żadnych określonych comiesięcznych zasileń. Jedynie co trzeba zrobić, to co najmniej raz w miesiącu zapłacić kartą debetową.

 

 

Jeśli spodobała się Tobie ta promocja to zapraszam do uczestnictwa w niej. Nie ma tutaj żadnych limitów ilościowych, jak to często bywa w podobnych promocjach w innych bankach. Masz po prostu określony czas na założenie i podpisanie umowy – najpóźniej do 22.06.2020 roku – a potem to już tylko wykonywanie zadań przez kolejne trzy miesiące.

 

"Premia z Kontem 360°" - strona promocyjna Banku Millennium

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Premia z Kontem 360°”

Tabela opłat dla kont w Banku Millennium

Tabela opłat dla kart debetowych w Banku Millennium

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x