zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

200 zł od Nest Banku – załóż darmowe Nest Konto w wiosennej promocji

Co pewien czas również Nest Bank organizuje dla swoich nowych klientów promocje związane z kontem osobistym. Teraz (do 4.06.2019) zakładając bezpłatne Nest Konto nie dość że nie poniesiesz żadnych opłat za posiadanie i używanie konta i karty debetowej, to jeszcze możesz na tym zyskać. Przez 3 miesiące otrzymuj wpływ i wykonuj transakcje kartą, a twój portfel wzbogaci się o 200 zł.

 

Nest Konto bonus 200 zł

 

Promocja w Nest Banku skierowana jest do osób pełnoletnich, które od przynajmniej 2 lat nie posiadają konta bankowego w Nest Banku. Liczba wniosków promocyjnych w tej edycji promocji to 650 sztuk.

 

Promocja o nazwie „Nest Konto z wiosennym bonusem 200 zł” organizowana jest przez Nest Bank S.A. Możesz do niej przystąpić w okresie między 21.05.2019 a 4.06.2019 roku. W tym czasie należy wejść na stronę promocyjną (poniżej) i na tej stronie założyć konto bankowe – Nest Konto. Wraz z kontem oczywiście otrzymasz kartę debetową.

 

Załóż Nest Konto w wiosennej promocji

 

Zarówno samo Nest Konto jak i karta debetowa jest oczywiście wydawana przez bank całkowicie za darmo. Nie ponosisz żadnych kosztów jego utrzymania, a dodatkowo wszystkie wypłaty kartą z wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe!

Posiadając już podpisaną umowę o prowadzenie konta (umowę podpisz do dnia 21.06.2019) musisz w jednym i tym samym miesiącu wykonać:

  1. Zapewnić wpływ z tytułu wynagrodzenia (również może to być inny wpływ z dowolnego stałego świadczenia otrzymywanego od państwa) w wysokości min. 1000 zł oraz
  2. Wykonać transakcje płatnicze kartą na kwotę min. 500 zł łącznie.

Obie te czynności muszą być wykonane najpóźniej do końca lipca 2019 roku. Jak te warunki zostaną przez Ciebie spełnione, to otrzymasz 100 zł nagrody.

Chcąc otrzymać kolejne 100 zł musisz w kolejnych dwóch miesiącach również wykonać to co wyżej (czyli wpływ wynagrodzenia 1000 zł i transakcje kartą 500 zł). Za każdy taki miesiąc w którym wykonasz powyższe, otrzymasz 50 zł nagrody. Zatem w ciągu tych dwóch miesięcy zarobisz łącznie 100 zł.

 

Przykład:

Gdy założysz konto w maju 2019 a wpływ z tytułu wynagrodzenia wejdzie na konto dopiero w czerwcu 2019, to również w czerwcu musisz wydać kartą 500 zł. W ten sposób otrzymasz 100 zł. Następnie zarówno w lipcu jak i w sierpniu (czyli w kolejnych dwóch miesiącach) otrzymuj wpływ z tytułu wynagrodzenia i wydawaj kartą 500 zł w każdym z tych miesięcy. Dzięki temu otrzymasz kolejne nagrody – 2 razy po 50 zł.

 

Pamiętać tylko trzeba o tym, że w tej promocji jest zaledwie 650 takich dostępnych wniosków promocyjnych. Im szybciej założysz sobie to konto tym oczywiście lepiej.

 

Załóż Nest Konto w wiosennej promocji

 

Regulamin tej promocji „Nest Konto z wiosennym bonusem 200 zł”: tutaj

Tabela opłat dla Nest Konta w Nest Banku: tutaj

 

Aktualizacja 24.05.2019

Promocja “Nest Konto z wiosennym bonusem 200 zł” została zakończona. Osiągnięty został limit wniosków.

 

 

Do końca promocji pozostało:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x