zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

200 zł od Nest Banku za założenie konta – powrót popularnej promocji

Od wczoraj na stronie promocyjnej Nest Banku jest ponownie możliwość skorzystania z promocji, w której za założenie sobie konta bankowego i spełnienie odpowiednich warunków możemy otrzymać 200 zł. Co prawda konieczne jest przekierowanie swojego wynagrodzenia na nowe konto, jednak po 3 miesiącach można już mieć ten bonus na swoim rachunku w Nest Banku.

 

200 zł nest konto promocja

 

Ważne!

W promocji tej mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które od min. 24 miesięcy nie posiadały w Nest Banku żadnego konta bankowego. W promocji jest zaledwie 500 wniosków promocyjnych, więc im szybciej się zdecydujesz na Nest Konto tym lepiej.

 

Jak wziąć udział w promocji „Nest Konto z premią 200 zł”?

W pierwszej kolejności należy złożyć wniosek o konto bankowe. Mamy na to czas teoretycznie do 30.06.2019 roku, jednak ograniczenie w tej promocji (500 wniosków promocyjnych) z pewnością ten okres nam skróci do kilku dni.

Wniosek o konto trzeba złożyć tylko i wyłącznie poprzez formularz promocyjny dostępny na stronie:

Nest Konto z premią 200 zł - strona banku

Następnie podpisujemy umowę o prowadzenie konta. Tuta mamy czas do końca lipca 2019 roku.

Po założeniu konta musimy jeszcze postarać się o to, aby nasze wynagrodzenie zostało przekazywane na to właśnie konto (Nest Konto). Uznawane przez bank są tutaj wszelkiego rodzaju wynagrodzenia za pracę a także świadczenia pieniężne z innych tytułów, np. z programu Rodzina 500+. Wycinek regulaminu dotyczący tej właśnie kwestii załączam poniżej:

 

Nest Bank regulamin wycinek

 

I teraz o nagrodzie

Otóż cała ta nagroda – 200 zł – podzielona została na 3 mniejsze części. 100 zł i dwa razy po 50 zł. Otrzymamy wszystkie te bonusy za wykonanie poniższego:

  1. Pierwsze 100 zł otrzymasz gdy na twoje konto wpłynie wynagrodzenie (min. 1000 zł) i jednocześnie w tym samym miesiącu wydasz kartą debetową min. 500 zł. Obie te czynności muszą być spełnione najpóźniej do końca sierpnia 2019.
  2. Kolejne nagrody – 2 razy po 50 zł – otrzymasz, gdy w kolejnych dwóch miesiącach zrobisz to samo co wyżej, czyli wpływ wynagrodzenia 1000 zł oraz wydasz 500 zł kartą. Za każdy taki miesiąc w którym spełnisz ww. wymagania otrzymasz 50 zł.

 

Nest Bank Nest Konto

 

Konto w Nest Banku – czy warto?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Oczywiście że tak! Nie jestem tutaj jakoś specjalnie zwolennikiem tego banku, jednak trzeba przyznać, że zarówno samo konto jak i karta debetowa, którą otrzymasz w tej promocji, jest całkowicie pozbawiona opłat – i to bez żadnych warunków! Nawet jak potem z jakiegoś powodu twój wpływ wynagrodzenia nie będzie już mógł być przekazywany na to konto, to i tak opłat za jego prowadzenie nie zobaczysz.

 

 

Co więcej, wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w całej Polsce są darmowe, a to już przecież nie w każdym banku jest tak oczywiste. Nie widzę więc powodu, dla którego trzeba by się obawiać zakładania konta w Nest Banku.

Jeśli więc nie masz od przynajmniej 2 lat konta w tym banku, to warto teraz skorzystać z tej promocji i sobie je założyć.

 

Nest Konto z premią 200 zł - strona banku

 

Regulamin tej promocji „Nest Konto z premią 200 zł” znajdziesz: tutaj

Tabela opłat dla Nest Konta: tutaj

 

 

Do końca promocji pozostało:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x