zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

200 zł na zakupy w Allegro i darmowy Allegro Smart! przez rok

Kolejna promocja z Kontem 360° w Banku Millennium tym razem idzie w kierunku serwisu Allegro. Za założenie konta osobistego nowy klient otrzyma teraz podwójną nagrodę związaną z tym właśnie serwisem: 200 zł w postaci vouchera oraz Allegro Smart!, czyli roczny abonament darmowej wysyłki zakupów dokonywanych w serwisie aukcyjnym Allegro, dzięki któremu na każdej wysyłce produktu możesz zaoszczędzić od kilku do kilkunastu złotych.

Wszystkich, którzy nie posiadają konta bankowego w Banku Millennium (ani innego produktu tego banku) oraz nigdy wcześniej nie uczestniczyli w akcji promocyjnej tego banku, zapraszam do wzięcia udziału w najnowszej promocji o nazwie „200 zł na Allegro z dostawą gratis”.

Bank Millennium 200 zł na Allegro

Nagrody w promocji i jak otrzymać

Już na samym początku tej promocji można zgarnąć na raz aż trzy nagrody:

  1. Kartę podarunkowa Allegro o wartości 50 zł
  2. Kod aktywacyjny usługi Allegro Smart! na 12 miesięcy
  3. Kod 20 zł cashback Goodie, czyli doładowanie konta w serwisie goodie.pl o tą właśnie wartość

Wszystkie trzy nagrody będą Twoje, jeśli w terminie do 21.12.2020 roku złożysz wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student w Banku Millennium, korzystając ze strony promocyjnej:

"200 zł na Allegro z dostawą gratis" - załóż Konto 360° w promocji

oraz podczas rejestracji wyrazisz zgodę na marketing ze strony banku.

Mając już konto, powyższe nagrody będą Twoje. Nie trzeba wykonywać tutaj żadnych operacji na koncie typu wpłata pieniędzy czy transakcje kartą. Pamiętać tylko trzeba, że jeśli do założenia konta użyjesz foto weryfikacji (czyli założysz konto na selfie) to do dnia 30.04.2021 będziesz musiał/a udać się do banku w celu złożenia wzoru podpisu i w celu weryfikacji właściciela konta.

Jednak to nie wszystko, jeśli chodzi o nagrody. Można jeszcze otrzymać drugi voucher do Allegro, tym razem o wartości 150 zł. Aby móc cieszyć się darmowymi zakupami na Allegro należy w każdym z miesięcy: styczeń, luty, marzec i kwiecień 2021 wykonać:

  • jedną transakcję płatniczą kartą lub BLIK-iem oraz
  • dokonać zasilenia rachunku kwotą min. 1000 zł

Dodatkowo w czasie do końca kwietnia 2021 roku należy zainstalować i aktywować sobie aplikację mobilną Banku Millennium oraz wykonać co najmniej jedną płatność zbliżeniowo smartfonem.

Musisz wiedzieć!

Aby można było płacić zbliżeniowo smartfonem, twój smartfon musi posiadać funkcję NFC. Sprawdź więc najpierw, czy w twoim smartfonie taka funkcja w ogóle występuje. W przeciwnym razie tego 150 zł nie uda ci się zdobyć.

Allegro Smart!

Allegro Smart! – po co mi to?

Mając konto na Allegro z pewnością z tym Allegro Smart! już się zetknąłeś. Nie każdy jednak taką usługę już wykupił. Nie każdemu jest lub była ona potrzebna. Kosztuje ona przecież kasę, a nie zawsze wydanie na nią 49 zł musi się zwracać (49 zł to roczny koszt tej usługi).

Jeśli jednak robisz zakupy na Allegro przynajmniej raz na dwa miesiące, to wydaje mi się że taki koszt jednak warto ponieść. Posiadając wykupione Allegro Smart! nie ponosisz kosztów związanych z wysyłką, gdy kupisz coś powyżej kwoty 40 zł (darmowa wysyłka do paczkomatu) lub 100 zł (darmowa dostawa kurierem). Większość sprzedawców na Allegro ma taką usługę już włączoną u siebie, więc z kupieniem danego produktu z oznaczeniem Allegro Smart! nie ma obecnie już problemu. A dzięki tej usłudze można zaoszczędzić spore pieniądze, szczególnie gdy dużo produktów kupujesz właśnie na tym portalu aukcyjnym.

Według mnie, nie opłaca się obecnie nie posiadać tej usługi wykupionej, a dzięki tej promocji otrzymujesz Allegro Smart! na rok czasu zupełnie za darmo. Oszczędzasz więc 49 zł (choć obecnie jest promocja na Allegro Smart! za 39 zł rocznie).

Sam jestem posiadaczem Allegro Smart! już prawie od samego początku istnienia tej usługi i mogę nawet pochwalić się z Wami moimi oszczędnościami z tego tytułu. Sam zresztą lekko się dziwiłem gdy to zobaczyłem na swoim koncie, no ale ja naprawdę często robię tam zakupy.

Mój Allegro Smart!

Konto – które wybrać i ile kosztuje?

Konto 360° czy Konto 360° Student? Sprawa jest prosta. Konto „Student” jest tylko dla osób, które nie mają ukończone jeszcze 26 roku życia. Pozostałe osoby muszą „zadowolić się” Kontem 360°.

Jeśli chodzi o opłaty związane z tymi kontami, to tutaj też nie ma filozofii. Mając konto „Student” musimy co miesiąc wykonać min. 1 płatność kartą. Mając zaś konto zwykłe, dodatkowo musimy w każdym miesiącu zapewnić wpływ w wysokości min. 1000 zł. W przeciwnym razie, gdy któregoś elementu zabraknie, dopiero wtedy bank naliczy nam opłatę:

Jak widać „200 zł na Allegro z dostawą gratis” to bardzo ciekawa promocja, bardzo na czasie. Z powodu pandemii jesteśmy uziemieni i częściej niż zwykle pozostajemy w domach. A wiadomo, wtedy zaczynamy kombinować, co by tu zrobić i jak sobie uprzyjemnić chwile spędzane w domu. Taki voucher Allegro o wartości 200 zł, dodatkowy Allegro Smart! oraz doładowanie konta na Goodie, może nie jednemu z nas przynieść dodatkowe chwile zadowolenia. Jeśli więc nie posiadasz jeszcze konta w Banku Millennium i nie brałeś nigdy udziału w podobnej promocji tego banku, to zapraszam do przejścia na stronę tej promocji w celu założenia już samego Konta 360° lub Konta 360° Student (gdy nie mamy ukończone 26 lat).

"200 zł na Allegro z dostawą gratis" - załóż Konto 360° w promocji

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „200 zł na Allegro z dostawą gratis”

Tabela opłat dla Konta 360° i Konta 360° Student

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x