zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

200 zł na karnawał z Kontem Optymalnym i to bez wydawania własnej kasy

Takiej promocji bankowej już długo nie było. Promocji w której zakładamy konto bankowe i nie ponosząc żadnych kosztów (!) możemy otrzymać całe 200 zł w gotówce. Żadnych transakcji kartą, BLIK-iem czy płacenia w internecie – dostaniesz pieniądze po prostu za free. Wystarczy że spełnisz warunki związane z przelewami – a pieniądze od organizatora tej promocji otrzymasz na swoje konto.

BGŻ Konto na karnawał

 

Akcja ta jest zorganizowana przez spółkę która już nie jedną promocję z bankiem BGŻ BNP Paribas organizowała wcześniej – AD Astra sp. z o.o. – i do tej pory żadnych problemów z wypłatą nagród od tej firmy nie było. Podobnie jak we wielu wcześniejszych promocjach, również i w tej musimy założyć sobie Konto Optymalne w Banku BGŻ BNP Paribas.

Tym którzy nie wiedzą wspomnę tylko, że takie konto jest bezpłatne, jak również karta debetowa wydawana do niego jest bez opłat. Nie musimy więc się obawiać żadnych opłat związanych z tą promocją. Jeśli tylko masz ukończone 18 lat i od 2 lat nie posiadałeś/łaś konta w tym banku, to ta promocja jest właśnie dla ciebie.

Jeszcze tylko jedna sprawa co do której musisz się upewnić zanim przystąpisz do tej promocji – to możliwość otrzymania wpływu (przelewu) co miesiąc na kwotę min. 1000 zł. Jeśli masz taką możliwość, czyli jesteś w stanie zapewnić wpływ 1000 zł (przez 4 miesiące z rzędu) to czytaj dalej, jak zarobić sobie dwie stówki w tej promocji o nazwie „Konto na karnawał”.

 

 

A sprawa jest naprawdę prosta…

Najpierw przystępujemy do promocji poprzez formularz który dostępny jest na stronie promocyjnej:

Konto na Karnawał - formularz promocji

 

Ważne !

Formularz dostępny jest do 14.02.2019 lub do wyczerpania puli 1500 wniosków

 

Wypełniając tam cztery pola i zaznaczając tam wszystkie zgody (krateczki) rejestrujemy się. Potem zobaczymy przycisk, dzięki któremu założymy sobie konto w banku BGŻ BNP Paribas – Konto Optymalne. Do konta otrzymamy kartę debetową (jest ona za darmo).

Samą rejestrację musimy przeprowadzić najpóźniej do 14.02.2019 roku. Jednak trzeba pamiętać że w promocji tej weźmie udział 1500 pierwszych chętnych osób. Samą zaś umowę o prowadzenie konta musimy podpisać z bankiem do końca lutego 2019 roku.

Teraz mając już podpisaną umowę musimy spełnić jeszcze małe wymagania, aby nagroda 200 zł nam przysługiwała:

  1. Pierwszą część nagrody – 100 zł (no niestety nagroda jest podzielona na dwie części) – otrzymamy jeśli:
    • do 31.03.2019 roku zainstalujemy aplikację mobilna banku GOmobile i aktywujemy sobie do niej dostęp (czyli podłączymy ją sobie pod nasze nowe konto) oraz
    • w marcu i w kwietniu 2019 roku zapewnimy sobie wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł
  2. Druga część nagrody – czyli drugie 100 zł – otrzymamy, gdy zarówno w maju jak i w czerwcu 2019 roku:
    • wykonamy 5 przelewów z Konta Optymalnego na jakikolwiek inny rachunek (za pomocą bankowości internetowej Pl@net lub aplikacji GOmobile) oraz
    • zapewnimy wpływ na nasze nowe konto w kwocie min. 1000 zł

I to koniec naszych działań związanych z otrzymaniem nagrody. Całe 200 zł zostanie nam przekazane gdy wykonamy powyższe warunki. Jak widać nie są one tym razem naprawdę wygórowane i co najważniejsze, nie wymagają one od nas wykonywania żadnych transakcji płatniczych. Po prostu robimy tylko przelewy z konta i zapewniamy przelewy na nasze konto (np. z innego banku). Dzięki temu nie musimy wydawać własnych pieniędzy na potrzeby tej promocji. Nie musimy ale oczywiście możemy – wiadomo – konto to jest nasze może nam służyć w przyszłości jako nasze główne lub pomocnicze konto bankowe.

Konto na Karnawał BGŻ BNP Paribas

 

Konto Optymalne w tej promocji

Bank BGŻ BNP Paribas proponuje nam tutaj założenie całkowicie bezpłatnego konta – Konta Optymalnego. Główną zaletą jest brak opłat za założenie, prowadzenie i obsługę tego konta. Także karta debetowa jest nam wydawana za darmo i nie musimy się obawiać żadnych kosztów z nią związanych, jeśli tylko chcemy nią płacić w sklepie czy internecie. Patrzeć na opłaty dopiero będziemy, gdy zechcemy wypłacać tą kartą z bankomatu obcego.

Aby zobrazować najważniejsze koszty posiadania takiego konta, przedstawiam poniższą tabelę:

 

Zapraszam zatem wszystkich chętnych, którym 200 zł nie jest obojętne, do uczestnictwa w tej promocji. Link do strony promocyjnej jest tutaj:

Konto na Karnawał - formularz promocji

 

Regulamin tej promocji „Konto na Karnawał”: tutaj

 

 

Aktualizacja 05.02.2019

Właśnie promocja dobiegła końca. Limit 1500 rejestracji został osiągnięty.

 

 

Promocja ta skończy się za:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x