zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

200 zł dodatkowej premii – zakładając konto firmowe w Alior Banku

 • 1
  Udostępnij

Jeśli szukasz konta firmowego na którym w bardzo prosty sposób można otrzymać premię za jego otwarcie to dobrze trafiłeś. Chcę tu bowiem przedstawić opis promocji bankowej w której za wykonanie jednego tylko zasilenia konta można wzbogacić się o całe 200 zł! Jak do tego dorzucić nagrodę 1500 zł którą klient może otrzymać w kolejnej promocji związanej z tym samym kontem, to wychodzi tutaj całkiem przyzwoita kasa do zgarnięcia. Jak zatem stać się posiadaczem takiej właśnie premii? Już wyjaśniam…

 

200 zł i 1500 zł premii - iKonto Biznes

 

1700 zł – tyle właśnie łącznie jest możliwe do zdobycia gdy zechcemy założyć sobie konto firmowe w Alior Banku – iKonto Biznes. W pierwszej promocji „Zgarnij Premię z iKonto Biznes Alior Banku – 6 edycja” która trwa do 15.10.2019 roku możemy otrzymać 200 zł, a w kolejnej – „1500 zł dla firm” – jak tytuł sugeruje, dodatkowe 1500 zł.

Jako że promocję „1500 zł dla firm” opisywałem już szczegółowo w artykule w zeszłym miesiącu, nie będę się powtarzał – zachęcam do przeczytania artykułu: 1500 zł dla twojej firmy… Powiem tylko ogólnie o zasadach: po założeniu konta firmowego będziemy otrzymywali od banku premie pieniężne za wykonywane czynności na tym koncie. Każda z tych czynności jest nagradzana określoną kwotą. Zestawienie tego, za co i ile otrzymamy, przedstawiam w poniższym zestawieniu:

 

1500 zł dla firm - lista aktywności

 

Ważniejsze teraz jest jednak, aby założyć sobie to iKonto Biznes w taki sposób, aby móc wziąć udział w promocji „Zgarnij Premię z iKonto Biznes Alior Banku – 6 edycja” i otrzymać z tego tytułu dodatkowe 200 zł.

Aby tak się stało należy zawnioskować o iKonto Biznes na specjalnej stronie partnera:

Alior Bank - załóż iKonto Biznes w promocji

Tam wprowadzając swój adres email należy się zarejestrować a następnie zalogować i złożyć wniosek o konto firmowe – iKonto Biznes. Musimy to zrobić do dnia 15.10.2019 roku.

Potem w ciągu 30 dni od złożenia wniosku musimy podpisać umowę z Alior Bankiem o prowadzenie rachunku firmowego.

Teraz, mając już konto, czeka na ciebie tylko jedno zadanie, które musisz spełnić, aby 200 zł powędrowało do twojego portfela. A tym zadaniem jest:


Dokonanie wpłaty na iKonto Biznes w kwocie min. 500 zł w ciągu 60 dni od podpisania umowy z bankiem


Prawda że proste? Żadnego przelewu, żadnej transakcji kartą, zero wydawania kasy! Po prostu robisz wpłatę i otrzymujesz dwie stówki! – tak prostego warunku otrzymania premii dawno już nie widziałem wśród promocji kont firmowych.

Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że promocja ta skierowana jest tylko do tych osób prowadzących działalność, które do tej pory nie miały nigdy konta firmowego założonego na dany numer NIP w tym banku.

 

iKonto Biznes 200 zł

 

Konto firmowe – iKonto Biznes

Osoby zainteresowane tą promocją z pewnością ucieszy fakt, że iKonto Biznes w Alior Banku jest całkowicie darmowe. Bezpłatne jest:

 • założenie konta
 • comiesięczne utrzymanie konta
 • wydanie karty debetowej
 • przelewy krajowe przez internet
 • korzystanie z bankomatów Alior Banku

Uważać jedynie trzeba na miesięczną opłatę – 8 zł – za kartę płatniczą jaką otrzymuje się do tego konta. Jednak jeśli wykonasz w miesiącu przynajmniej 4 transakcje tą kartą (na dowolną kwotę), to opłaty za nią nie zobaczysz – będzie wyzerowana.

Jeśli więc masz własną działalność i chciałbyś przekonać się o zaletach iKonta Biznes i otrzymać premię gwarantowaną 200 zł oraz dodatkowe do 1500 zł w promocji nadal trwającej z tym kontem, to zapraszam do rejestracji na stronie promocyjnej:

Alior Bank - załóż iKonto Biznes w promocji

 

Regulamin promocji „Zgarnij Premię z iKonto Biznes Alior Banku – 6 edycja”

Regulamin promocji „1500 zł dla firm”

Tabela z opłatami dla iKonta Biznes

 

 

Do końca promocji pozostało:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
 • 1
  Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x