zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

20 zł na Goodie oraz 200 zł na konto – promocja „Poczuj swobodę i zyskaj” w Banku Millennium

Bank Millennium kontynuuje swoje akcje promocyjne związane z założeniem konta osobistego. W promocji „Poczuj swobodę i zyskaj” nowy klient otrzyma 200 zł w gotówce oraz 20 zł na swoje konto Goodie, które potem będzie mógł wypłacić również na konto bankowe. Wystarczy złożyć wniosek o Konto 360° lub o Konto 360° Student, spełnić warunki promocji w ciągu 3 kolejnych miesięcy, by do końca roku otrzymać na swoje konto takie właśnie nagrody. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami.

 

Bank Millennium poczuj swobodę i zyskaj 220 zł

 

Bank Millennium jak zwykle promocję swoją organizuje tylko i wyłącznie dla nowych klientów banku, którzy nigdy przedtem z takich promocji nie korzystali. Warunkiem dodatkowym jest też oczywiście ukończenie 18 roku życia i posiadanie dowodu osobistego.

 

„Poczuj swobodę i zyskaj” – zasady promocji

Aby zdobyć nagrodę – 20 zł na Goodie oraz 200 zł w gotówce – należy:

  1. Założyć konto osobiste – Konto 360° lub jeśli nie masz ukończone 26 lat – Konto 360° Student – w terminie do 31.08.2020 roku, aktywować aplikację mobilną banku oraz podczas zakładania konta wyrazić zgody marketingowe.
  2. W każdym z kolejnych 3 miesięcy, czyli we wrześniu, październiku i listopadzie 2020 roku:
    1. zasilić swoje nowe konto kwotą min. 1000 zł (może to być przelew z innego banku, również z innego twojego konta w obcym banku)
    2. dokonać co najmniej jednej płatności – kartą lub BLIK-iem

I to koniec warunków. Proste? Jasne że tak. Tylko tyle trzeba, aby obie premie (20 zł i 200 zł) znalazły się na twoim koncie. Dokładnie co i jak z tym Goodie, o tym dowiesz się z SMS-a który otrzymasz do końca września 2020. Warto jednak założyć tam konto już teraz. Konto jest darmowe, aplikacja mobilna Goodie – też. Wystarczy więc ją pobrać, zarejestrować sobie tam konto, by już w przyszłości, podczas zakładania konta bankowego w Banku Millennium, nie zawracać sobie już tym głowy.

Goodie logo

Konto w Banku Millennium – opłaty

Prowadzenie samego konta przez bank jest całkowicie bezpłatne. Za darmo jest też karta debetowa, przelewy oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Trzeba tylko pamiętać o spełnieniu co miesiąc określonych warunków, które zapewniają takie właśnie profity związane z kontem. A jakie to czynności na koncie trzeba wykonywać aby nie zobaczyć nigdy żadnej opłaty związanej z bankowaniem, dowiesz się z poniższej tabeli. Wszystko uzależnione jest od tego, jakie konto założysz – Student czy zwykłe.

 

 

"Poczuj swobodę i zyskaj" - strona promocyjna Banku Millennium

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Poczuj swobodę i zyskaj”

Tabela opłat dla kont osobistych w Banku Millennium

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x