Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

2 darmowe bilety do Multikina płacąc za film z Google Pay

Korzystasz już z płatności Google Pay? Jeszcze nie? To czas najwyższy to zmienić! Zainstaluj darmową aplikację Google Pay, podłącz do niej swoją kartę płatniczą i zapłać w ten sposób za min. 2 bilety do Multikina, a kolejne 2 bilety na seanse 2D otrzymasz gratis!

 

Multikino 2 bilety gratis

 

Promocja ta jest organizowana przez Multikino i trwa do końca grudnia 2018 roku. W tym czasie należy zakupić przynajmniej 2 bilety na seanse w Multikinie za pośrednictwem strony www.multikino.pl. Jeśli to zrobisz, to otrzymasz kody umożliwiające Ci ich wymianę na 2 bilety z repertuaru tego kina. Będziesz mógł je wymienić do 30.06.2019 roku. Ale…

Ważne !

W promocji tej Multikino przewidziało „zaledwie” 50000 (pięćdziesiąt tysięcy!) takich nagród. Więc im wcześniej dokonasz zakupu biletów, tym masz większe szanse na darmowe bilety.

Pamiętać też musisz, że nagrody te otrzymasz tylko i wyłącznie, jeśli dokonasz zakupu biletów poprzez stronę internetową www.multikino.pl. Jeśli to zrobisz w kasie kina, przez aplikację Multikino, czy w inny dostępny sposób, nie otrzymasz tej nagrody.

Google Pay – trochę na temat

Google Pay to bezpieczna usługa, która pierwotnie umożliwiała płatności zbliżeniowo smartfonem. Jeśli posiadasz smartfon z systemem Android i z funkcją NFC (komunikacja zbliżeniowa), to taka funkcjonalność płacenia zbliżeniowo smartfonem jest dla Ciebie dostępna.

Google poszedł jednak ostatnio o krok naprzód i możemy zaobserwować już, że w niektórych sklepach internetowych (np. Allegro) oraz innych obiektach, płatność za pomocą Google Pay również jest dostępna. Nic dziwnego – płacenie smartfonem, czyli urządzeniem które posiada prawie każdy z nas, staje się coraz bardziej popularne, a jednocześnie bezpieczne.

Coraz większa też ilość banków w Polsce umożliwia podłączenie swojej karty płatniczej do tego systemu.

Jeśli więc w chwili obecnej (stan na dzień 14.12.2018) posiadasz jedną z obsługiwanych poniższych kart płatniczych, to z powodzeniem możesz również korzystać z Google Pay:

Banki i Karty Płatnicze które możesz (lub nie) używać z Google Pay:

 

Gogle Pay banki

 

Aplikacja Google Pay dostępna jest w sklepie Google Play i pobrać za darmo może ją każdy kto posiada smartfona z systemem Android:

 

Pobierz Google Pay (na system Android)

 

Następnie w samej aplikacji dodajemy swoją kartę płatniczą i jeśli tylko mamy środki na tej karcie, możemy w ten sposób już płacić. Przed samą płatnością w sklepie stacjonarnym musimy tylko włączyć jeszcze NFC, gdyż bez tej funkcjonalności transakcja nie zostanie przeprowadzona.

Jeśli natomiast chcemy płacić w sklepie internetowym za pomocą Google Pay, to NFC jest nam niepotrzebne do tej operacji.

 

Bezpieczeństwo na I miejscu

Chciałbym tutaj podkreślić, że chodzenie po sklepach i płacenie smartfonem zamiast kartą płatniczą będzie bezpieczniejsze, kiedy NFC będziemy włączać tylko tuż przed samą operacją płacenia za dany produkt i wyłączać zaraz po zapłaceniu. Dzięki temu żadnemu hakerowi z czytnikiem nie uda się zczytać nam naszej karty płatniczej dodanej do Google Pay. Jest to też bezpieczniejsze od noszenia samej karty, gdyż karty płatniczej nie możemy zablokować, no chyba że zabezpieczymy ją poprzez włożenie jej w jakieś etui chroniące karty płatnicze (ale to już osobny temat).

To by było tyle na temat bezpieczeństwa związanego z Google Pay.

 

Multikino 2 bilety

 

Wracając jeszcze do tej promocji w Multikinie, chciałbym podkreślić, że jedna osoba może otrzymać w nagrodę co najwyżej 2 takie darmowe bilety. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie zdobycia większej ilości tych nagród. Jeśli przykładowo twój małżonek również posiada osobne konto w banku, ma osobną kartę płatniczą i też ma smartfona z NFC i z Androidem. Wtedy również on/ona może takie darmowe bilety zdobyć. Wystarczy trochę pogłówkować 🙂

Zachęcam zatem wszystkich szukających promocji bankowo-biletowych do kupowania biletów przez stronę www.multikino.pl i do płacenia za bilety w Multikinie za pomocą Google Pay. Darmowe bilety do kina czekają…

przejdź na stronę Multikina

 

Regulamin tej promocji „Google Pay i Multikino” na stronie kina: tutaj

 

 

Promocja ta skończy się za:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x