zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

160 zł za otwarcie konta Mobi, Direct albo Komfort od ING Bank Śląski

Wraz z początkiem 2020 roku ING Bank Śląski postanowił ruszyć z nową i jeszcze bardziej zachęcającą promocją swoich kont bankowych. Teraz na klientów czeka wyższa nagroda, bo aż 160 zł (poprzednio było to 140 zł). Wystarczy założyć jedno z oferowanych przez bank kont osobistych, spełnić odpowiednie warunki niezbędne do otrzymania premii, a kwota 160 zł na 100% znajdzie się na Twoim nowo otwartym rachunku bankowym w ING.

 

160 zł za konto w ING Bank Śląski w promocji

 

I o ile promocja związana z kontem młodzieżowym Mobi jest względnie prosta i nie powinniśmy mieć z nią żadnych problemów, o tyle promocja z kontem zwykłym (Direct lub Komfort) nie jest już tak łatwa i aby całą kwotę 160 zł tutaj zdobyć, musimy zadbać o pewien szczegół. Jaki? – o tym za chwilę…

 

Ważne

Z promocji tej można skorzystać jeśli od 1.10.2018 do 31.12.2019 nie posiadałeś żadnego konta osobistego w ING Bank Śląski

 

Zacznę od promocji z kontem Mobi

Podobnie jak inne banki w Polsce, tak i ING Bank Śląski posiada w swojej ofercie osobne konto przeznaczone dla osób młodych (13-26 lat) które mogą nie mieć jeszcze stałych wpływów i jednocześnie chciałyby już posiadać własne konto i własną kartę debetową. Takim kontem jest Konto Mobi. Aby jednak móc skorzystać z promocji tutaj opisywanej musisz być już osobą pełnoletnią. Promocja „Do 160 zł za otwarcie konta Mobi” jest bowiem promocją dla osób które ukończyły już 18 lat i mają pełną zdolność do czynności prawnych. Jeśli więc masz już dowód osobisty to ta promocja jest jak najbardziej dla Ciebie.

 

Konto Mobi zalety

 

Co takiego trzeba zrobić aby otrzymać kasę – 160 zł – od banku?

  • Po pierwsze – złóż wniosek o konto Mobi w terminie od 01.01.2020 do 31.03.2020, korzystając z formularza dostępnego na stronie tego banku:

załóż Konto Mobi w promocji

  • Podczas zakładania załóż też konto oszczędnościowe (OKO – Otwarte Konto Oszczędnościowe) i wyraź zgodę na marketing
  • Do 30.04.2020 wykonaj co najmniej 10 transakcji bezgotówkowych – kartą którą otrzymasz do rachunku, a 3 z tych transakcji dokonaj BLIK-iem jako płatności przez internet
  • Dodatkowo również do 30.04.2020 wykonaj co najmniej 3 przelewy na telefon BLIK, na kwotę min. 5 zł każdy

I to wszystko. Nie likwiduj konta, nie likwiduj też czasami konta oszczędnościowego, na które ma wpłynąć ta nagroda – 160 zł. Przynajmniej do czasu jej otrzymania korzystaj sobie z obu kont bankowych (rachunek Mobi i oszczędnościowe). Masz je za darmo i bez żadnych warunków. Darmowa też jest twoja karta debetowa, przynajmniej do ukończenia 26 roku życia.

 

 

Konto Direct lub Komfort – gdy masz już 26 lat lub więcej

Osoby które nie kwalifikują się do założenia konta Mobi, mogą wziąć udział w promocji „Do 160 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort”. Dla tych osób ING również ma do zaoferowania taką samą premię – 160 zł. Warunki jakie trzeba spełnić są co prawda bardzo podobne do warunków przy promocji „młodzieżowej”, jednak różnią się jednym ale to bardzo ważnym szczegółem – koniecznością otrzymywania wynagrodzenia lub innego stałego wpływu.

Chcąc zdobyć w tej promocji wspomnianą premię musisz:

  1. Złożyć wniosek o konto osobiste Direct lub Komfort w terminie do 31.03.2020. Zrobisz to za pośrednictwem strony bankowej:

załóż Konto Direct w promocji

  1. Składając wniosek wyraź zgody na marketing oraz we wniosku zaznacz chęć otwarcia dodatkowego darmowego konta oszczędnościowego (OKO – Otwarte Konto Oszczędnościowe). Na to konto właśnie wpłynie później twoja nagroda z banku.
  2. Mając już konto bankowe i kartę debetową (którą otrzymasz do tego konta), w terminie do 30.06.2020 wydaj co najmniej 1000 zł przy pomocy karty lub ewentualnie BLIK-iem.

Te trzy powyższe punkty – jeśli je spełnisz – kwalifikują cię do otrzymania 100 zł premii. Kolejne 60 zł otrzymasz jeśli w tym samym czasie, czyli do 30.06.2020 wykonasz dodatkowo:

  1. Co najmniej 3 płatności za zakupy przez internet, wykorzystując do tego BLIK-a (mogą to być transakcje w ramach punktu 3 powyżej) oraz
  2. Otrzymasz wpływ z tytułu wynagrodzenia (min. 1000 zł) przez dowolne 3 miesiące (licząc od momentu założenia konta do czerwca 2020 włącznie)

No właśnie, to jest ten warunek o którym wspominałem na samym początku – wpływ wynagrodzenia. Niestety to właśnie dlatego promocja ta nie jest aż tak do końca fajna. Nie każdy przecież chce tak od razu przekazywać na nowe konto swoje wynagrodzenie. Najpierw warto jednak porządnie poznać nowy rachunek, nową bankowość internetową i możliwości aplikacji mobilnej banku, a dopiero potem często decydujemy się na przekazywanie naszego wynagrodzenia (czy innego stałego dochodu od instytucji państwowych) na nowe konto bankowe. Przecież z przekazywaniem wynagrodzenia na inne konto często jeszcze wiążą się (niestety) skomplikowane i czasochłonne procedury, których nikt z nas nie lubi. Niechętnie więc zabieramy się do tego typu czynności.

Jeśli jednak ten warunek nie jest dla Was żadną przeszkodą, to jak najbardziej zachęcam do skorzystania z tej oferty promocyjnej banku ING Bank Śląski.

 

ING smartfon

 

Konto Direct czy Komfort – masz wybór

Promocja ta nie tylko jest dla tych co chcą mieć wszystko jak najtaniej. Bank ING wziął również pod uwagę osoby które cenią przede wszystkim wygodę. Z kontem Komfort dostajesz bowiem jedną ale to bardzo fajną i praktyczną funkcjonalność – darmowe wypłaty z każdego bankomatu w Polsce i z każdego bankomatu za granicą (w Euro w krajach SEPA). Wygoda ta niestety kosztuje – 12 zł co miesiąc. Na zachętę, w miesiącu otwarcia konta i przez kolejne 3 miesiące, bank obniży tę kwotę do 6 zł. Opłata 12 zł jednak pozostanie później na zawsze.

Jeśli jednak ta “zachęta” Ciebie nie przekonuje, to pozostaje konto Direct. Tutaj co prawda nie wypłacisz bez opłat z każdego bankomatu w Polsce, jednak gdy tylko trochę wykażesz się sprytem i wypatrzysz właściwy bankomat, to nie zobaczysz na swoim koncie żadnej opłaty za operacje bankowe w całym okresie posiadania tego konta osobistego. Jest to więc konto całkowicie darmowe gdy tylko będziesz tego chcieć.

Zresztą spójrz na tabelę i sam zdecyduj jakie konto otworzyć w tej promocji:

 

 

załóż Konto Mobi w promocji

lub

załóż Konto Direct w promocji

 

Regulamin promocji „Do 160 zł za otwarcie konta Mobi”

Regulamin promocji „Do 160 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort”

Tabela opłat dla kont w ING Bank Śląski

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x