zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

1500 zł dla twojej firmy z iKontem Biznes w Alior Banku

W artykule tym chciałbym przypomnieć o nadal trwającej promocji Alior Banku, promocji dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Jak do tej pory nie posiadałeś jeszcze konta firmowego w tym banku to nadal masz okazję na zdobycie do 1500 zł premii przy aktywnym korzystaniu z konta. Promocja ta co prawda jest już długo na rynku, jednak jej warunki może nie każdemu są jeszcze znane. A zaznaczyć trzeba że zdobycie dużej części tej premii jest banalnie proste.

 

Alior Bank iKonto Biznes 1500 zł

 

Ważne !

Z promocji tej możesz skorzystać tylko i wyłącznie pod warunkiem nie posiadania nigdy w przeszłości konta firmowego zarejestrowanego w Alior Banku na NIP twojej firmy.

 

W promocji tej zakładamy sobie iKonto Biznes w Alior Banku. Posiadając tam rachunek możemy być pewni tego, że nasze opłaty związane z tym kontem firmowym będą wynosiły odpowiednio:

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
  • 0 zł za wszystkie przelewy ELIXIR przez internet (w tym do ZUS i US)
  • 0 zł za 5 pierwszych przelewów natychmiastowych w miesiącu
  • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów Alior Banku
  • 0 zł za 5 pierwszych (w każdym miesiącu) wypłat gotówki z obcych bankomatów w Polsce
  • 0 zł za używanie karty debetowej wydanej do konta (pod warunkiem rozliczenia min. 4 transakcji kartą w każdym miesiącu, w przeciwnym razie opłata 8 zł)

Posiadając takie konto przez najbliższe 12 miesięcy będziesz otrzymywać premię. Wysokość tej premii nie przewyższy jednak kwoty 125 zł miesięcznie. Łącznie daje nam to kwotę (125zł x 12) 1500 zł. Premia ta uzależniona jest od tego, jakie w danym miesiącu będziemy wykonywać operacje na naszym koncie oraz między innym od wysokości salda zgromadzonych środków na rachunku.

W zestawieniu poniżej umieszczone zostały kwoty premii jaką otrzymasz od banku za każdą czynność którą wykonasz w danym miesiącu:

 

1500 zł dla firm - lista aktywności

 

Jak widać nie każdy załapie się na całe 125 zł premii miesięcznie, no chyba że bardzo będziemy pilnować powyższego zestawienia i saldo comiesięczne na koncie będziemy mieć wysokie. Jednak jeśli płacimy co miesiąc ZUS i jakiś podatek do Urzędu Skarbowego oraz wykonujemy co miesiąc przelewy i transakcje kartą, to kwota premii w okolicach 70 zł jest z pewnością bliższa do złapania w tej promocji. A pomnóż to przez 12 kolejnych miesięcy, to da ci to już niemal 1000 zł takiej premii. Jak na konto firmowe zakładane w promocji, w porównaniu do innych tego typu kont w konkurencyjnych bankach, konto Biznes w Alior Banku jest warte sprawdzenia – choćby dla samych profitów gotówkowych w postaci premii.

Jak więc do tej pory nie korzystałeś jeszcze z usług biznesowych w Alior Banku to zapraszam na stronę promocyjną:

 

Alior Bank - załóż iKonto Biznes w promocji

 

Regulamin promocji “1500 zł dla firm”

Tabela opłat dla rachunku iKonto Biznes w Alior Banku

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x