zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

140 zł od ING za otwarcie konta bankowego – na miły początek 2019 roku

Kolejna edycja, a właściwie kolejne przedłużenie niedawno zakończonej promocji banku ING Bank Śląski S.A. w której za założenie Konta Direct, Komfort lub młodzieżowego Mobi – zgarniamy premię 140 zł. Przypomnę zatem tylko jak zdobyć całą tę kwotę.

 

ING odbierz 140 zł w promocji konta Direct, Komfort i Mobi

 

Na początku ważna informacja:

Z promocji tej możesz skorzystać jeśli od 28.02.2017 roku nie posiadałeś żadnego konta w ING. Musisz też mieć ukończone już 18 lat.

 

Chcąc wziąć udział w tej promocji musimy założyć sobie konto osobiste poprzez stronę internetową banku. Do wyboru mamy 3 konta:

 1. Konto z Lwem Direct
 2. Konto z Lwem Komfort
 3. Konto z Lwem Mobi

Razem z kontem osobistym w procesie zakładania konta, dodatkowo otrzymamy konto oszczędnościowe. Jest to wymóg który również jest niezbędny do otrzymania premii w tej promocji, gdyż to właśnie na to konto zostanie nam przekazana premia. Ale spokojnie, to dodatkowe konto nic nas nie kosztuje. Koszt jego utrzymania co miesiąc to 0 zł – podobnie jak utrzymanie samego konta osobistego Direct czy Mobi.

 

 

 

Jakie konto wybrać…

I teraz parę słów na temat tego, jakie konto powinniśmy wybrać składając wniosek:

 1. Jeśli masz mniej niż 26 lat to z pewnością powinieneś wybrać konto Mobi. Jest to konto bez żadnych opłat. Zarówno samo konto, jak i karta do niego jest za 0 zł. Co więcej, każda wypłata BLIKiem z jakichkolwiek bankomatów w Polsce będzie darmowa, a nawet nie zapłacisz za pierwszą wypłatę kartą z obcych bankomatów. Dopiero druga i kolejna wypłata kartą z obcych bankomatów wiąże się z opłatą 2,50 zł. Jeśli jednak masz w pobliżu bankomat banku ING lub Planet Cash, to każda wypłata gotówki z takich bankomatów będzie zawsze darmowa.

Jeśli zdarzy się taka sytuacja, że niedługo skończysz jednak 26 lat (mając wcześniej założone konto Mobi) to musisz wiedzieć o tym, że po ukończeniu 26 roku życia co miesiąc zapłacisz 7 zł za obsługę karty debetowej. No chyba że wykonasz w miesiącu transakcje kartą na kwotę min. 300 zł – wtedy taka opłata zostanie zniesiona.

 1. Jeśli ukończyłeś już 26 lat, to najlepszym wyjściem w większości przypadków będzie założenie Konta z Lwem Direct. Różnica między tym kontem a kontem Mobi będzie taka, że w każdym miesiącu będziesz mieć za darmo:
 • Tylko jedną wypłatę kartą z dowolnego bankomatu
 • Tylko jedną wypłatę BLIK-iem z dowolnego bankomatu
 • Każdą wypłatę z bankomatów ING

Pozostałe wypłaty z obcych bankomatów będą Cię kosztować 2,50 zł. Prowadzenie konta oczywiście będzie darmowe zawsze, jednak aby karta do tego konta była również darmowa, trzeba będzie wykonać nią transakcje w miesiącu na kwotę łączną min. 300 zł. W przeciwnym wypadku zapłacisz 7 zł za kartę.

Jeśli więc wystarczą ci dwie wypłaty z obcych bankomatów w miesiącu (jedna BLIKiem a druga kartą) i co miesiąc wydajesz kartą 300 zł, to spokojnie możesz zakładać takie Konto Direct w tej promocji. Wtedy opłaty nie będą Ciebie dotyczyć.

 1. Trzecia opcja to Konto Komfort. No niestety, ale w tym wariancie czeka nas opłata stała za prowadzenie konta – 12 zł. Co prawda bank obniży nam tę opłatę o połowę (do 6 zł) – ale to tylko przez pierwsze 3 miesiące – taka tam promocja…

W zamian za to że będziemy płacić co miesiąc opłatę, otrzymamy w sumie jedynie wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce za darmo. Sama karta i tak będzie nas kosztować 7 zł (podobnie jak przy koncie Direct) jeśli nie wydamy nią w miesiącu min. 300 zł. Nie jest to więc jakaś okazja i nie specjalnie Konto Komfort mnie przekonuje do siebie. No ale jak ktoś koniecznie chce mieć możliwość darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce w zamian za 12 zł/miesiąc to jest to opcja dla niego.

 

ING załóż konto osobiste w promocji

 

Teraz trochę o promocji…

To by było tyle na temat samych kont osobistych dostępnych w tej promocji. Teraz opiszę co trzeba zrobić aby po założeniu takiego konta (jednego z tych trzech opisanych wyżej) otrzymać nagrodę w postaci gotówki – 140 zł.

 1. Po pierwszezakładamy konto osobiste (Mobi, Direct lub Komfort) wraz z kartą płatniczą do niego do dnia 31.03.2019 roku. Musimy to zrobić sami przez stronę internetową:

 

załóż Konto z Lwem i zgarnij 140 zł

 

 1. Po drugie – musimy wykonać transakcje kartą (lub za pomocą BLIK-a). I teraz:
 • jeśli założymy sobie konto Mobi to musimy wykonać min. 10 transakcji kartą lub BLIKem do dnia 30.04.2019 roku
 • jeśli założymy sobie konto Direct lub Komfort to musimy wydać kartą lub BLIKiem min. 1000 zł do dnia 30.06.2019 roku

Gratulacje – 100 zł jest twoje !


Wykonując powyższe otrzymamy od banku pierwszą część premii – 100 zł. Kolejne 40 zł otrzymamy zaś, gdy spełnimy następujące warunki:

 1. W przypadku zakładania konta Mobi:
 • Do 30.04.2019 wykonaj minimum 2 przelewy BLIK na telefon (do dwóch różnych odbiorców) – wtedy otrzymasz 20 zł nagrody
 • Do 30.04.2019 wykonaj minimum 3 płatności BLIK za zakupy w sklepach internetowych – wtedy otrzymasz kolejne 20 zł nagrody
 1. W przypadku zakładania konta Direct lub Komfort:
 • Do 30.06.2019 otrzymaj minimum jedno wynagrodzenie na swoje nowe konto w kwocie nie niższej niż 1000 zł – wtedy otrzymasz 20 zł nagrody
 • Do 30.09.2019 wykonaj minimum 3 płatności BLIK za zakupy w sklepach internetowych – wtedy otrzymasz kolejne 20 zł nagrody

I teraz kolejne 40 zł jest twoje !


I to wszystko. Wynika z tego, że nagrodę 100 zł otrzymać jest nieco łatwiej niż pełną nagrodę 140 zł, jednak warunki jej zdobycia nie są aż tak niemożliwe do wykonania. Pamiętać trzeba o terminach oraz o tym jakie transakcje wykonać i w jaki sposób.

Cała nagroda zostanie wpłacona na konto oszczędnościowe w ING do 15 maja 2019 (jeśli zakładasz konto Mobi) lub do 10 lipca 2019 roku (w przypadku założenia promocyjnego konta Direct lub Komfort).

Zapraszam zatem osoby nie posiadające jeszcze kont w banku ING do uczestnictwa w tej promocji.

 

załóż Konto z Lwem i zgarnij 140 zł

 

Regulamin tej promocji dla konta Mobi w ING: tutaj

Regulamin tej promocji dla kont Direct i Komfort w ING: tutaj

 

 

Promocja ta skończy się za:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x