zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

100 zł za założenie konta, 3% na lokacie oraz dodatkowe bonusy – gdy założysz Konto Przekorzystne w Banku PEKAO S.A.

Pojawiła się właśnie kolejna promocja z Kontem Przekorzystnym. Tym razem nagroda jednak nie powala na kolana, bo jest to zaledwie 100 zł na start, jednak bank dorzuci ci do tego lokatę na 3%, 1000 punktów w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile oraz możliwość uzyskania dodatkowej premii w wysokości nawet 1500 zł za skuteczne polecanie konta znajomym.

 

zgarnij do 150 zł pekao

 

Na wstępie od razu zaznaczę, że Bank PEKAO S.A. na swojej stronie promocyjnej „chwali się” premią w wysokości do 250 zł za założenie konta i za spełnienie pozostałych warunków. Jednak po wczytaniu się w regulaminy okazuje się, że nie do końca tak jest.

Bank informuje klientów na swojej stronie:

 

premia 250 zł pekao

 

Jeśli zatem to prawda, to dlaczego mam tak duże wątpliwości? Już wyjaśniam.

 

Premia nr 1 – 100 zł za założenie konta

Tutaj nie mam najmniejszych wątpliwości. Promocja o nazwie „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę 100 zł – edycja I” została opisana bardzo przejrzyście i otrzymanie nagrody nikomu nie powinno sprawić problemu. 100 zł otrzyma każdy kto spełni następujące warunki:

 1. Ukończone 18 lat
 2. Od 1.01.2019 roku nie posiadasz żadnego konta w Banku PEKAO S.A.
 3. Złożysz wniosek o konto osobiste (Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium) na stronie banku lub przez aplikację mobilną oraz zawrzesz umowę o prowadzenie konta – w terminie od 21.05.2020 do 30.06.2020.

Przejdź na stronę PEKAO S.A. i załóż Konto Przekorzystne

 1. Do końca kolejnego miesiąca (licząc od dnia przystąpienia do promocji) oraz w każdym z kolejnych 3 miesięcy:
  1. Zasil swoje konto kwotą min. 500 zł
  2. Wykonaj min. jedną transakcję płatniczą kartą lub za pomocą aplikacji mobilnej (PeoPay) w sklepie lub przez internet
  3. Zaloguj się do aplikacji mobilnej PeoPay

Te 4 proste kroki uprawniają do tego aby otrzymać nagrodę 100 zł. Zostanie ona przekazana na twoje konto najpóźniej do 30.11.2020.

Pamiętać tylko trzeba, aby nie zasilać konta wpłatą gotówkową w banku lub we wpłatomacie. Najlepiej wykonać przelew z innego banku, również z innego Twojego rachunku w obcym banku.

 

Konto Przekorzystne z premią

 

Premia nr 2 – 100 zł za każde polecenie konta

Równolegle do tej promocji cały czas mamy możliwość przystąpienia do programu poleceń „Polecam Przekorzystnie”. Do 30.06.2020 roku (mając już konto) można zarejestrować się na specjalnej stronie: https://www.pekao.com.pl/mgm. Dzięki temu można wziąć udział w programie poleceń i polecać konto znajomym w zamian za kasę. Za każde skuteczne polecenie konta otrzymasz 100 zł.

Bank daje możliwość zarobienia na tym ogromnych pieniędzy – nawet 1500 zł! Musimy tylko znaleźć 15 osób którym polecimy konto osobiste, które to osoby w formularzu rejestracyjnym podadzą nasz kod polecenia (którym jest nasz numer telefonu) a następnie spełnią dodatkowe warunki (regulamin promocji).

Premia tak jak widać jest tylko dla wybranych – dla tych którzy mają znajomych, czy rodzinę, której mogą polecić konto. Nagrody tej nie zdobędziesz, jeśli komuś nie polecisz konta bankowego w PEKAO S.A. – taki tu jest warunek. Jednak jeśli masz takich znajomych którzy nie mają jeszcze konta w tym banku, to warto w tej promocji wziąć udział. PEKAO S.A. jako jeden z nielicznych oferuje nagrodę w takiej wysokości dla aż 15 założonych kont z polecenia. A to akurat jest duży plus na korzyść banku.

 

Premia nr 3 – zapisz się do programu Bezcenne Chwile

Bank informuje, że zapisując się do programu Mastercard Bezcenne Chwile, można otrzymać 50 zł. Hmm – ja tutaj takiej nagrody nie widzę!

Czytając stronę promocyjną (https://www.pekao.com.pl/konto) otrzymujemy odnośnik do programu „Punkty na start z Bankiem PEKAO S.A. – edycja II”. W nim jest informacja o tym, że w czasie trwania tej promocji, czyli do 30.06.2020 musisz:

 1. Zawrzeć z bankiem umowę o kartę debetową lub kredytową
 2. Zarejestrować się na stronie promocyjnej Mastercard Bezcenne Chwile pod adresem: https://bezcennechwile.mastercard.pl

Zapisując się do programu otrzymasz na start 1000 punktów promocyjnych Priceless Specials. Nie żadne tam 50 zł, tylko te punkty! Punkty takie potem można będzie w ciągu 6 miesięcy wymienić na nagrody (po 6 miesiącach punkty przepadają), jednak ja wśród nagród nie widzę tam takich, których równowartość 1000 pkt. byłaby zbliżona choćby do kwoty 50 zł.

 

Przykłady nagród programu Mastercard Bezcenne Chwile:

 • Voucher do Empiku o wartości 50 zł – 3400 pkt.
 • Voucher do RTV AGD o wartości 50 zł – 3400 pkt.
 • Doładowanie Play o wartości 10 zł – 800 pkt.

 

Nie ma tam naprawdę żadnej nagrody wartej 50 zł, którą mógłbym wymienić na te 1000 pkt. Jest to więc chyba jakieś niedopatrzenie ze strony organizatora tej promocji lub po prostu umyślne wprowadzanie ludzi w błąd. Uważam, że tę kwestię należałoby naprawić, bo po opisie promocji naprawdę można sądzić, że klient otrzyma „coś” o wartości 50 zł, a to jak widać nie jest do końca tutaj prawdą.

 

Konto Przekorzystne z premią

 

3% na lokacie – przez 3 miesiące

Zakładając Konto Przekorzystne, a właściwie to logując się po raz pierwszy do bankowości mobilnej banku PEKAO, masz możliwość ulokowania swoich oszczędności na lokacie oprocentowanej na całe 3% w skali roku! Nie jest to mało, zważywszy na obecną sytuację na rynku. Warunkiem jest brak logowania do PeoPay w okresie od 01.03 do 15.05.2020. Jeśli zalogujesz się po raz pierwszy do PeoPay po tej dacie, czyli po 15.05.2020, to taka lokata będzie dostępna do założenia w aplikacji mobilnej banku.

Minusem niestety jest okres tej lokaty – tylko 3 miesiące, oraz kwota jaka będzie oprocentowana na te 3% – do 10000 zł.

Konto Przekorzystne – czy warto?

Odpowiedź na to pytanie jest jedna – pewnie że TAK! Comiesięczny wpływ na konto w wysokości 500 zł oraz tylko jedna płatność kartą lub prze PeoPay – tylko tyle trzeba co miesiąc wykonać aby konto i kartę mieć bez opłat. A mając mniej niż 26 lat jest jeszcze lepiej:

 

 

Po więcej informacji na temat samego konta zapraszam na moją stronę: Konto Przekorzystne w Banku PEKAO S.A.

Jeśli więc jesteś zainteresowany premią gwarantowaną – 100 zł, możliwością zarobienia nawet do 1500 zł w programie poleceń oraz dodatkowymi benefitami jakie daje obecna promocja w PEKAO S.A. to zapraszam na stronę banku w celu założenia już samego konta osobistego:

 

Przejdź na stronę PEKAO S.A. i załóż Konto Przekorzystne

 

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę 100 zł – edycja I”

Tabela opłat dla kont w banku PEKAO S.A.

Regulamin promocji “Lokata PeoPay 3%”

Regulamin promocji „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja II”

Regulamin programu poleceń „Polecam Przekorzystnie – edycja II”

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

5 1 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x