Konto bankowe za darmo

… bo jak zakładać konto to tylko w promocji !

100 zł za selfie? Z Kontem Przekorzystnym jest to możliwe

 • 6
  Udostępnienia

Czy już miałeś okazję uczestniczyć w promocji z kontem bankowym organizowanej przez bank PEKAO S.A.? Jeśli nie to teraz jest ku temu świetna okazja. Składając wniosek o Konto Przekorzystne przez internet możesz otrzymać całe 100 zł które będziesz mógł wydać na co tylko chcesz. Nietypowy, a zarazem nowoczesny proces składania wniosku, Karta Rewolucyjna którą otrzymasz razem z kontem oraz wysokie jak na dzisiejsze czasy oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (3% w skali roku) – to tylko niektóre zalety konta osobistego które możesz mieć – składając wniosek w promocji do końca września 2019.

 

100 zł za selfie w PEKAO S.A.

 

Ważne

Promocja „Otwórz Konto Przekorzystne online lub mobilnie wraz z Kartą lub usługą bankowości elektronicznej i otrzymaj 100 zł” skierowana jest do tych osób, które od 1.07.2018 do 31.08.2019 nie posiadały w banku PEKAO S.A. żadnego produktu bankowego (np. konta, lokaty, itp.). Niezbędne jest też ukończenie 18 lat życia.

 

Aby otrzymać od banku PEKAO S.A. 100 zł należy wykonać wszystkie trzy poniższe czynności:

 1. Złożyć wniosek o Konto Przekorzystne (wraz z kartą debetową) w okresie od 1.09.2019 do 30.09.2019 korzystając ze strony internetowej banku:

Konto Przekorzystne - strona promocji banku PEKAO S.A.

 

…lub poprzez aplikację PeoPay (mobilnie):

 

PeoPay na Androida

PeoPay
PeoPay
Developer: Bank Pekao SA
Price: Free

 

PeoPay na system iOS

PeoPay
PeoPay
Developer: Bank Pekao SA
Price: Free

 

 1. Zawrzeć umowę o prowadzenie rachunku również do końca września 2019.
 2. Do końca kolejnego miesiąca, czyli do końca października 2019 roku, wykonać należy dwa zadania związane z tym kontem bankowym:
  • zasilić to konto kwotą min. 500 zł poprzez otrzymanie przelewu z innego banku lub z innego konta PEKAO ale nie swojego
  • wykonać przynajmniej jedną płatność – kartą wydaną do tego rachunku lub za pomocą aplikacji PeoPay (na dowolną kwotę)

I to wszystko. Wykonując powyższe kroki możemy spodziewać się nagrody gotówkowej od banku – 100 zł – która to zostanie nam przelana na nasze nowe konto w banku PEKAO S.A.

 

PEKAO selfie 100 zł

 

Małe „ale” w tej promocji

Jak można wyczytać z regulaminu, wnioskując o Konto Przekorzystne musimy pamiętać o jednym małym szczególe. Wypełniając formularz z naszymi danymi osobowymi musimy zaznaczyć, że chcemy zostać zweryfikowani przez bank w oparciu o biometrię twarzy. Oznacza to, że w odpowiednim momencie zostaniemy poproszeni o wykonanie i przesłanie w formularzu zdjęcia naszego dowodu osobistego oraz wizerunku naszej twarzy, czyli będziemy musieli wykonać sobie selfie kamerką umieszczoną w laptopie/komputerze lub smartfonem.

 

Wybierz selfie:

 

Konto Przekorzystne weryfikacja tożsamości

 

Wybierz kamerkę w komputerze lub pobranie aplikacji na smartfona:

 

Konto Przekorzystne weryfikacja tożsamości

 

W przypadku chęci wykorzystania smartfona do tej operacji, dostaniemy możliwość pobrania aplikacji PeoPay na swoje urządzenie mobilne.

 

Aplikacja PeoPay działa zarówno na urządzeniach z systemem Android, jaki i na iPhone-ach z systemem iOS

 

System po pozytywnej weryfikacji wszystkich danych od razu umożliwi nam zawarcie umowy o prowadzenie konta. Cała ta procedura została tutaj maksymalnie skrócona a formularz jest czytelny i intuicyjny.

Jeśli ten sposób weryfikacji naszej osoby nie powiedzie się, zostaniemy poproszeni o osobiste przybycie do placówki banku, w celu zakończenia procesu składania wniosku oraz od razu w celu podpisania umowy z bankiem.

To, jak łatwo założyć sobie takie konto za pomocą smartfona w aplikacji PeoPay przedstawia poniższy film:

Konto Przekorzystne – same zalety ale pod warunkiem…

Mając takie konto musimy pamiętać o tym, aby w każdym miesiącu zasilić to konto kwotą min. 500 zł oraz wykonać przynajmniej jedną transakcję kartą. Dzięki temu pozbędziemy się opłaty, zarówno tej za prowadzenie konta (6 zł) jak i tej za kartę debetową (3 zł). PEKAO S.A. w zamian oferuje nam całkowicie bezpłatne dwie pierwsze wypłaty w miesiącu ze wszystkich bankomatów w Polsce, nie licząc bezwarunkowo darmowych bankomatów własnych tego banku.

Gdy nie masz ukończone 26 lat to czekają na ciebie jeszcze fajniejsze profity z tego tytułu, co ilustruje poniższa tabela opłat:

 

 

Dużym plusem posiadania karty debetowej (Karta Rewolucyjna) w tym koncie jest fakt, iż będąc za granicą nie musisz zamartwiać się o zapewnienie środków na swoim koncie w walucie danego kraju. Każda transakcja jest bowiem automatycznie przewalutowana z PLN na walutę kraju w którym przebywasz, na walutę transakcji, po kursie średnim MasterCard. Kurs ten jest naprawdę korzystny, nie to co kursy kupna walut w banku czy w kantorze. Zresztą każdy może sobie to sprawdzić wchodząc na stronę kalkulatora walutowego poniżej:

 

Kalkulator walutowy na stronie MasterCard

 

Samo konto to nie wszystko

Poza tymi wszystkimi zaletami jest jeszcze jedna, skierowana głównie do osób posiadających jakieś oszczędności. Zakładając sobie razem z kontem osobistym dodatkowe konto – konto oszczędnościowe – przez pół roku możesz mieć takie konto oprocentowane na wyższy procent niż standardowy. Bank daje ci możliwość ulokowania do 30000 zł. Środki te będziesz mieć oprocentowane na 3% w skali roku. Nie jest to może jakieś wielkie „łał” ale w stosunku do oprocentowania standardowego (0,7%) jest to jednak sporo więcej. Szkoda tylko że takie oprocentowanie będzie trwało co najwyżej przez 180 dni, no ale tak to już jest z tymi promocjami.

Osoby zainteresowane założeniem takiego Konta Przekorzystnego w promocji zapraszam na stronę banku:

 

Konto Przekorzystne - strona promocji banku PEKAO S.A.

 

Regulamin promocji „Otwórz Konto Przekorzystne online lub mobilnie wraz z Kartą lub usługą bankowości elektronicznej i otrzymaj 100 zł”

Taryfa opłat i prowizji dla kont w PEKAO S.A.

Regulamin promocji „3% na Koncie Oszczędnościowym”

 

 

Do końca promocji pozostało:

 

To ci się może spodobać:

 • 6
  Udostępnienia

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o