bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

100 zł z Kontem Przekorzystnym w promocji banku PEKAO S.A.

Konto osobiste i 100 zł na start? Po raz kolejny taką właśnie promocję widzimy na stronie banku PEKAO kiedy chcemy założyć konto bankowe. W promocji „Otwórz Konto Przekorzystne wraz z kartą i otrzymaj 100 zł” otrzymasz faktycznie te 100 zł gdy tylko zasilisz konto odpowiednią kwotą i wykonasz zaledwie jedną transakcję kartą lub smartfonem. W krótkim czasie możesz więc przygarnąć stówkę – z kontem i darmową kartą debetową. Jednak czy warto takie konto w tej promocji zakładać? Czy aby na pewno będą to darmowe usługi? Sprawdźmy…

 

PEKAO konto w promocji 100 zł

 

Promocja – dla kogo?

Chcąc wziąć udział w tej promocji musisz spełnić 2 warunki:

  1. Mieć ukończone 18 lat
  2. Przynajmniej od 01.07.2018 roku nie możesz posiadać żadnego produktu bankowego w banku PEKAO S.A.

Nawet jak w tym czasie byłeś współposiadaczem jakiegoś konta w tym banku, to też niestety nie kwalifikujesz się do otrzymania nagrody w tej promocji.

 

Jak otrzymać nagrodę 100 zł od banku?

Po pierwsze, musimy założyć sobie rachunek bankowy – Konto Przekorzystne. Musimy to zrobić w okresie do końca lipca 2019 roku.

 

Ważne!

Wnioskując o konto zaznacz jedną z opcji:

  • karta debetowa do konta lub
  • aplikacja mobilna PeoPay

Jak wolisz w przyszłości używać do płacenia za zakupy smartfona, to karta debetowa nie będzie Tobie potrzebna do tego, aby zdobyć nagrodę. Karta jest opcjonalna.

 

Po drugie, do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu w którym zawnioskujesz o konto, wykonaj dwa zadania:

  1. Zapewnij jednorazowy wpływ na swoje nowe konto w kwocie min. 500 zł oraz
  2. Wykonaj przynajmniej jedną płatność kartą lub za pomocą aplikacji PeoPay (aplikacja mobilna banku PEKAO S.A.) na dowolną kwotę

Tylko te dwa punkty i już 100 zł trafia na Twoje konto! Prawda że proste?!

Konto Przekorzystne – a co z opłatami?

Sprawa opłat związanych z zakładanym tutaj kontem nie jest skomplikowana. Wystarczy że postarasz się, aby w każdym miesiącu wykonać:

  • przynajmniej jedną płatność kartą debetową (a jak jej nie posiadasz to przy pomocy aplikacji PeoPay)
  • zasilenie konta kwotą jednorazową min. 500 zł

Wtedy, nie zobaczysz żadnej opłaty zarówno za prowadzenie konta, jak i za obsługę karty debetowej. Co do pozostałych kosztów związanych z obsługą konta i ewentualnej karty płatniczej, to najlepiej zobrazuje to poniższa tabela:

 

 

Trzeba zaznaczyć, że wybierając kartę debetową w banku PEKAO S.A. otrzymujesz tzw. kartę wielowalutową. Przebywając za granicą płacisz jedną kartą, a system sam po średnim kursie organizacji płatniczej MasterCard przewalutuje żądaną kwotę z PLN na walutę w której będziesz płacić. Zapewnia to dobry kurs przewalutowania i ogranicza koszty z tym związane do minimum.

 

Pekao konto przekorzystne karta wielowalutowa

 

Jak chcesz jeszcze bardziej ograniczyć koszty, zakładasz konto walutowe w jednej z walut: EUR, USD, GBP lub CHF, zasilasz to konto odpowiednią walutą, a będąc za granicą system sam rozpozna żądaną walutę w terminalu płatniczym (np. przy płaceniu w restauracji) i ściągnie środki z odpowiedniego konta walutowego. Dzięki temu nie ponosisz żadnych kosztów związanych z przewalutowaniem.

Jeśli więc taka promocja z bankiem PEKAO S.A. do Ciebie przemawia i planujesz wzbogacić się o całe 100 zł na letnie wydatki, to zapraszam na stronę banku w celu sfinalizowania tego marzenia 🙂

 

Załóż Konto Przekorzystne w promocji i otrzymaj 100 zł

 

Regulamin promocji „Otwórz Konto Przekorzystne wraz z kartą i otrzymaj 100 zł”: tutaj

Tabela opłat dla kont w PEKAO S.A.: tutaj

 

 

Do końca promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x