Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

100 zł premii extra dla zakładających Konto Osobiste w BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas - moda na płatności mobilne

Dla wszystkich tych którzy obecnie mają zamiar założyć sobie konto osobiste w banku BGŻ BNP Paribas jest to ważna informacja, jako że zakładając sobie teraz Konto Osobiste za pomocą specjalnego formularza promocyjnego możemy zyskać nie tylko premię 300 zł którą opisywaliśmy 2 dni temu na naszej stronie (tutaj), ale dodatkowo możemy zyskać:

 • 100 zł w formie kodu do wydania w H&M lub
 • 100 zł w formie przelewu bankowego na nasze konto osobiste w banku BGŻ BNP Paribas

Każda z powyższych nagród jest inna i każda z nich wiąże się ze spełnieniem innych warunków. Możemy jednak zdobyć tylko jedną z tych nagród gdyż zdobycie każdej z nich wiąże się z założeniem konta osobistego w banku BGŻ BNP Paribas co uniemożliwia już udział w kolejnej z tych promocji. Jednak uczestnictwo w powyższych promocjach nie wyklucza zdobycia “Mobilnej Premii” opisywanej wcześniej na naszej stronie.

 

Jak wziąć udział w powyższych promocjach?

Chcąc wziąć udział w jednej z powyższych promocji musimy spełnić jeden podstawowy warunek:

 

na dzień przystąpienia do promocji nie możemy być posiadaczem konta osobistego w banku BGŻ BNP Paribas, ani na 36 miesięcy wcześniej

 

No niestety w ten sposób bank eliminuje z promocji wszystkie osoby które choćby na chwilę były posiadaczami konta w tym banku w ostatnim czasie. Pozostałe osoby spokojnie mogą przystąpić do jednej z poniższych promocji. Wybór której promocji – to już zależy od nas.

 

 

 

Promocja “Stylowe konto”

Promocja ta zapewne jest bardziej skierowana do tych którzy często robią zakupy, jako że można tutaj otrzymać kod o wartości 100 zł do wydania w sklepach odzieżowych H&M. Chcąc otrzymać taki kod musimy:

 

 1. W okresie od 26 października 2017 do 22 grudnia 2017 roku zarejestrować się w promocji “Stylowe konto” poprzez formularz promocyjny niżej:

 

STYLOWE KONTO - formularz promocyjny

 

 1. Po zarejestrowaniu otrzymamy dostęp do linka promocyjnego który przekieruje nas na stronę banku BGŻ BNP Paribas i tam należy założyć konto osobiste wraz z kartą debetową do tego konta.
 2. Mając już konto musimy spełnić 3 poniższe warunki w styczniu 2018 roku:
 • otrzymać wpływ na konto osobiste w łącznej wysokości 1000 zł

wpływ środków może być dowolny za wyjątkiem przelewów z innego swojego konta oraz za wyjątkiem wpłat gotówkowych

 • dokonać transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł
 • zalogować się do bankowości elektronicznej Pl@net

 

Pamiętać należy że nagród w tej promocji jest 1000 sztuk więc liczy się to kto pierwszy przystąpi do promocji. Natomiast jak już otrzymamy ten kod do H&M to będziemy mogli go zrealizować do 1.02.2020 roku. Biorąc w tej promocji udział bierzemy też udział w promocji równoległej “Mobilna Premia” gdzie możemy zyskać do 300 zł za transakcje mobilne (więcej tutaj).

Jeśli natomiast nie interesuje nas moda to możemy wziąć udział w innej promocji o nazwie “W drogę z kontem” opisanej niżej.

 

 

 

Promocja “W drogę z kontem”

Promocja ta organizowana jest w tym samym czasie co powyższa promocja “Stylowe konto”. Różni się ona tylko nagrodą oraz tym co musimy wykonać posiadając już konto osobiste.

Jak zobaczycie – jest ona bardziej skierowana do zmotoryzowanej części społeczeństwa, a aby otrzymać nagrodę w postaci przelewu 100 zł na nasze konto musimy:

 

 1. W okresie od 26 października 2017 do 22 grudnia 2017 roku zarejestrować się w promocji “W drogę z kontem” poprzez formularz promocyjny niżej:

 

W DROGĘ Z KONTEM - formularz promocyjny

 

 1. Po zarejestrowaniu (jak w powyższej promocji nie możemy brać i w tej udziału gdy mieliśmy konto w BGŻ BNP Paribas w ciągu ostatnich 3 lat) otrzymamy również dostęp do linka promocyjnego dzięki któremu założymy sobie konto osobiste wraz z kartą na stronie banku BGŻ BNP Paribas.
 2. Posiadając konto musimy spełnić tylko jeden warunek:
  • w miesiącach od stycznia do marca 2018 roku dokonać na stacjach benzynowych minimum 5 transakcji bezgotówkowych

Transakcja bezgotówkowa akceptowana przez bank w tej promocji to transakcja:

 • kartą debetową
 • transakcja Android Pay
 • transakcja MasterPass

 

Jak widać promocja ta skierowana jest bardziej do ludzi, którzy posiadają jakiś pojazd, natomiast wykonanie 5 transakcji na stacji benzynowej przez przeciętnego Kowalskiego nie jest niczym trudnym do spełnienia. Wystarczą 2 tankowania swojego samochodu (lub innego pojazdu) w miesiącu aby spełnić warunki tej promocji. Tutaj również 1000 pierwszych osób spełniających warunki promocji otrzyma nagrodę.

 

Na koniec można wspomnieć jeszcze o tym, że jak już ktoś zakwalifikuje się do nagrody to otrzyma powiadomienie e-mailem o tym fakcie w terminach:

 • do dnia 16 lutego 2018 roku dla laureatów promocji “Stylowe konto”
 • do dnia 18 kwietnia 2018 roku dla laureatów promocji “W drogę z kontem”

 

regulamin promocji “Stylowe konto” dostępny jest tutaj

regulamin promocji “W drogę z kontem” dostępny jest tutaj

 

Obie powyższe promocje są tak skonstruowane że jednocześnie możemy wziąć też udział w promocji “Mobilna Premia” i tam zdobyć również nagrodę. W sumie do zgarnięcia w obu promocjach będzie całe 400 zł.

Wystarczy zacząć od kliknięcia w wybrany link promocyjny dostępny niżej wybierając ten bardziej nam odpowiadający.

 

formularz "Stylowe Konto" i "Mobilna Premia"

formularz "W drogę z Kontem" i "Mobilna Premia"

 

Promocja kończy się za:

 

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x