zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

100 zł od Nest Banku zakładając konto – wiosenna edycja promocji banku

 • 1
  Udostępnij

Od wczoraj (16.04.2019) nowi klienci banku Nest Bank mają okazję otrzymać premię w wysokości 100 zł. Aby tak się stało należy założyć konto osobiste i spełnić dwa warunki. Podobną promocję bank przeprowadził miesiąc temu (opisywana tutaj) i jak się okazało – cieszyła się wtedy dużą popularnością. Dlaczego? Darmowe konto bez żadnych warunków z darmową kartą płatniczą wraz z dodatkową nagrodą pieniężną potrafią skutecznie przyciągnąć nowego klienta.

 

Nest Konto z premią 100 zł

 

Ale UWAGA !

W obecnej promocji bank przewidział zaledwie 600 wniosków promocyjnych. Biorąc pod uwagę ilość osób chętnych do przystąpienia do tej promocji w zeszłym miesiącu, promocja ta zapewne szybko osiągnie swój limit również i w tej edcji. Pośpiesz się zatem…

 

Załóż Nest Konto w promocji

Aby wziąć udział w tej promocji należy mieć ukończone 18 lat i od 24 miesięcy nie posiadać żadnego konta w Nest Banku. W celu zdobycia 100 zł w tej promocji musisz:

 1. Założyć sobie konto osobiste Nest Konto w Nest Banku do 30.04.2019 (gdy limit wniosków zostanie osiągnięty – 600 wniosków – to bank poinformuje o tym na stronie promocyjnej). Wniosek o konto należy złożyć poprzez formularz na stronie promocyjnej:

Nest Bank - załóż Nest Konto w promocji

 1. Do dnia 15.05.2019 należy podpisać umowę o prowadzenie rachunku bankowego.
 2. Do 30.06.2019 należy:
  • Zapewnić wpływ na konto z tytułu wynagrodzenia w kwocie min. 1000 zł oraz
  • Wykonać transakcje kartą na łączną kwotę min. 500 zł

Na spełnienie warunków tej promocji nie mamy zbyt dużo czasu, bo zaledwie miesiąc, jednak dzięki temu szybciej będziemy mogli spodziewać się obiecanej nagrody – 100 zł.

Nest Konto w Nest Banku jest kontem całkowicie darmowym, w którym również karta debetowa jest bez opłat bez żadnych warunków. Nie musimy zatem wykonywać po okresie promocyjnym żadnych konkretnych działań w celu utrzymania bezpłatnego rachunku bankowego. Korzystamy z konta jak chcemy i kiedy chcemy. Bankomaty również mamy za darmo i to wszystkie w całej Polsce. Najważniejsze opłaty związane z tym kontem przedstawione są w poniższej tabelce:

 

 

Nest Bank - załóż Nest Konto w promocji

 

Regulamin tej promocji “Nest Konto z wiosennym bonusem”: tutaj

Tabela opłat dla kont w Nest Banku: tutaj

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
 • 1
  Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x