zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

100 zł na zakupy w Empiku dla młodych posiadaczy kont w PKO BP

Chęć otrzymania nagrody na założenie konta bankowego jest największa wśród osób młodych, które nie ukończyły jeszcze 26 lat. Do takiej właśnie grupy społecznej skierowana jest promocja banku PKO BP o nazwie #NAJŁATWIEJSZADECYZJA NA ŚWIECIE. Za założenie Konta dla Młodych można teraz otrzymać 100 zł do wydania na stronie internetowej www.empik.com.

 

100 zł na empik.com

 

Konto dla Młodych z nagrodą – dla kogo ?

Ekartę w formie kodu elektronicznego o wartości 100 zł otrzyma pierwsze 1000 osób które są w wieku od 18 do 26 lat (nie ukończyły 26 roku życia) oraz:

  1. Nie miały konta w banku PKO BP (lub Inteligo) od 01.01.2017 do 31.03.2018 roku
  2. W czasie trwania promocji czyli od 16.04.2018 do 18.05.2018 roku założą sobie Konto dla Młodych w Banku PKO BP wraz z kartą debetową
  3. Wyrażą zgodę na marketing od banku (np. podczas zakładania konta)
  4. Zarejestrują się na stronie promocyjnej pkobp.pl/najlatwiejszadecyzja w celu wzięcia udziału w Promocji i w celu późniejszego otrzymania nagrody

Dostosowując się do powyższych czterech punktów otrzymamy nagrodę od banku (100 zł do empiku) do dnia 30.05.2018 roku. Oczywiście jak pisałem wyżej otrzyma ja tylko pierwsze 1000 osób które zarejestrują się na stronie promocyjnej po założeniu konta.

W promocji tej nie ma żadnych dodatkowych haczyków typu transakcje kartą czy wpływ na konto. Po prostu trzeba założyć konto, zarejestrować się i czekać na nagrodę. Sama zaś nagroda, czyli kod elektroniczny, będzie ważny do 23.04.2019 roku i nie trzeba go wydawać od razu w całości – można go wykorzystać wielokrotnie – do wyzerowania.

Zapraszam zatem wszystkie młode osoby które ostatnio nie miały konta w PKO BP – nagroda 100 zł do Empiku na was czeka.

Regulamin tej promocji “#NAJŁATWIEJSZADECYZJA NA ŚWIECIE”: tutaj

 

Młodzi mają fajnie

Musimy wiedzieć, że Konto dla Młodych otwierane w ramach tej promocji jest kontem bezpłatnym, gdzie za samo prowadzenie nie są pobierane żadne opłaty. Problemem może być jedynie karta debetowa Mastercard za którą możemy zapłacić do 5 zł miesięcznie. Możemy, ale nie musimy. Zależy to od tego, ile transakcji w ciągu miesiąca nią zrobimy. Skrócona tabela najważniejszych opłat przedstawia się następująco:

 

 

Do dużych zalet jednak trzeba zaliczyć taką, iż wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym świecie mamy za darmo. O to przynajmniej nie trzeba się martwić. Nie musimy też mieć zapewnione żadnych określonych wpływów na konto. Po prostu ile możemy mieć tyle mamy na koncie. Ot – cała filozofia posiadania Konta dla Młodych.

 

100 zł do empik.com - załóż Konto dla Młodych

 

 

Promocja kończy się za:

 

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x