zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

100 zł na Allegro i 150 zł na konto za założenie konta osobistego w Banku Millennium

No i mamy kolejną promocję z Kontem 360° od Banku Millennium. Teraz za założenie konta bankowego nowy klient otrzyma dwie nagrody. Pierwsza to oczywiście gotówka, dokładnie 150 zł. Druga nagroda to kod na zakupy w serwisie Allegro – 100 zł. W promocji bankowej „Konto 360° w promocji z Allegro” wystarczy założyć konto i spełniać proste warunki przez kolejne 4 miesiące, a obie nagrody trafią do Twojej kieszeni tuż po ich spełnieniu. Wszystkich, którzy do tej pory nie korzystali z promocji bankowej Banku Millennium, zapraszam do zapoznania się z najnowszą ich edycją i do założenia wygodnego, bardzo popularnego i szeroko reklamowanego Konta 360°.

Bank Millennium Allegro promocja

W promocji tutaj opisywanej możesz wziąć udział, jeśli masz ukończone 18 lat oraz nigdy przedtem nie uczestniczyłeś w żadnej promocji Banku Millennium związanej z założeniem Konta 360°

100 zł na karcie podarunkowej Allegro

Pierwsza nagroda jest nagrodą którą można otrzymać w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że do dnia 1.02.2021 roku spełnisz poniższe trzy punkty:

  1. Złożysz wniosek o Konto 360° (lub o Konto 360° Student gdy masz mniej niż 26 lat) za pośrednictwem strony internetowej Banku Millennium (poniżej link) oraz podpiszesz umowę o prowadzenie konta:

Bank Millennium - załóż Konto 360° w promocji

  1. Podczas składania wniosku wyrazisz zgodę na marketing od strony banku.
  2. Aktywujesz aplikację mobilną Banku Millennium.

Dodatkowo, dla każdego kto spełni powyższe, bank przygotował nagrodę dodatkową. Jest nią kod o wartości 20 zł które zasili Twoje konto Goodie. Jeśli jeszcze nie masz takiego konta, to spokojnie, założysz je w każdej chwili, niezależnie od tej promocji.

Goodie – to portal, dzięki któremu zarabiasz dodatkową gotówkę tylko za to, że internetowe zakupy w różnych sklepach robisz za pośrednictwem tego portalu. Możesz na tym zyskać dodatkowe kilka do kilkanaście procent od wartości zakupionych przedmiotów. Warto więc swoje zakupy w internecie wykonywać za pośrednictwem strony https://goodie.pl.

Goodie logo

Gotówka – 150 zł na konto

Na otrzymanie drugiej nagrody, tej głównej, niestety trochę poczekamy. 150 zł zostanie nam przekazane na nowe konto pod warunkiem, że w każdym z miesięcy: luty, marzec, kwiecień i maj 2021:

  1. Na nowe konto wpłynie kwota 1000 zł oraz
  2. Wykonasz min. jedną płatność kartą lub BLIK-iem

Dodatkowo, w ciągu tych 4 miesięcy należy jeszcze wykonać jedną z poniższych czynności:

  1. Płatność zbliżeniowa telefonem (na dowolną kwotę) lub
  2. Płatność z tytułu comiesięcznej opłaty stałej (np. za media)

Gdy wykonasz to zadanie, to do końca czerwca 2021 roku na Twoje konto wpłyną wspomniane wyżej pieniądze – 150 zł.

 

Konto 360° – czy warto je zakładać?

Sam jestem posiadaczem takiego konta już od dłuższego czasu, więc mam tutaj jakieś małe doświadczenie i mogę spokojnie powiedzieć, że Konto 360° jest po prostu spoko. To co dla mnie ważne, czyli koszty wypłaty z dowolnych bankomatów oraz opłaty za samo konto czy kartę debetową – tego po prostu nie ma. Muszę tyko pamiętać o tym, aby co miesiąc wykonywać min. 1 płatność kartą lub BLIK-iem oraz zapewniać wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł. Na całe szczęście bank nie wymusza, aby tym wpływem było jakieś stałe świadczenie np. z tytułu wynagrodzenia. Może to być po prostu dowolny przelew z innego banku – nawet ze swojego własnego innego konta.

A jako że w promocji tutaj opisywanej, również musimy zapewniać podobny wpływ na swoje konto (min. 1000 zł), wiec niejako za jednym zamachem spełniamy warunki zarówno samej promocji, jak i posiadania konta bez opłat.

W dodatku, gdy masz mniej niż 26 lat, to łapiesz się na założenie Konta 360° w wersji „Student”. A to oznacza, że nie musisz później, po zakończonej promocji, zapewniać comiesięcznego wpływu na swoje konto, aby utrzymać je bez opłat. W takim przypadku będziesz po prostu musiał co miesiąc wykonywać tylko jedną płatność – kartą lub BLIK-iem.

Jeśli więc do tej pory nie korzystałeś z żadnej promocji Konta 360°, to zapraszam do skorzystania z obecnej tutaj:

Bank Millennium - załóż Konto 360° w promocji

 

Przydatne dokumenty:

„Konto 360° w promocji z Allegro” – regulamin

Tabela z opłatami dla Konta 360°

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x