bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

100 zł do Zalando i dodatkowe 150 zł w gotówce od Banku Millennium za założenie konta osobistego

Okres świąteczny się zbliża, więc i wydatki każdy z nas zapewne też będzie miał większe. Zaczynamy szukać okazji i rozglądamy się w poszukiwaniu listopadowych wyprzedaży. Jeśli jednym z Twoich ulubionych sklepów jest Zalando, to mam dla Ciebie idealną promocję. W Banku Millennium teraz za założenie konta i spełnienie określonych warunków otrzymasz kod o wartości 100 zł do wydania właśnie w tym sklepie, a dodatkowo otrzymasz jeszcze gotówkę w wysokości 150 zł.

Zapraszam do zapoznania z warunkami promocji „Upoluj 100 zł do Zalando i 150 zł premii z Kontem 360”.

Upoluj 100 zł do Zalando i 150 w gotówce

Promocją objętych zostanie pierwsze 2000 wniosków promocyjnych, a skorzystać z tej promocji mogą tylko osoby pełnoletnie, które nie posiadają żadnego produktu bankowego w Banku Millennium oraz jednocześnie nigdy nie korzystały z żadnej promocji tego banku. Nie ma więc obawy, że pula wniosków promocyjnych szybko się wyczerpie.

Aby zdobyć pierwszą nagrodę – elektroniczną kartę upominkową do Zalando, o wartości 100 zł (która to zresztą będzie ważna bezterminowo) należy:

  1. Złożyć wniosek o konto bankowe (Konto 360° lub Konto 360° Student) na stronie promocyjnej poniżej. Na złożenie wniosku i na podpisanie umowy z bankiem mamy czas do 30.11.2020 roku.

"100 zł do Zalando i 150 zł w gotówce" - załóż Konto 360° w promocji

  1. Podczas składania wniosku należy też wyrazić zgodę na marketing od strony Banku

Gdy wykonasz tylko te 2 powyższe punkty, to otrzymasz od Banku 100 zł do Zalando. Proste co? Jasne że tak. Elektroniczny kod otrzymasz niebawem  sms-em.

Zalando - karta upominkowa

Gdybyś chciał jeszcze dodatkowo premię pieniężną – 150 zł, to wystarczy że w ciągu najbliższych 4 miesięcy będziesz aktywnie korzystał ze swojego konta bankowego. A dokładniej mówiąc, musisz wykonać poniższe trzy kroki:

  1. W każdym z miesięcy: grudzień 2020, styczeń 2021, luty 2021 i marzec 2021, zasil swoje konto kwotą min. 1000 zł oraz wykonaj min. jedną płatność kartą lub przy użyciu BLIK-a.
  2. Do końca marca 2021 co najmniej jedna twoja płatność musi być wykonana przy użyciu smartfona (zbliżeniowo).
  3. Jeśli zawrzesz z bankiem umowę przy użyciu foto weryfikacji, to dodatkowo musisz udać się do placówki Banku Millennium aby potwierdzić swoją tożsamość – zrób to do 30.04.2021 roku.

Warunki tej promocji jak widać nie są skomplikowane, a samo konto bankowe w Banku Millennium również należy do jednych z ciekawszych na rynku. W dodatku zakładając sobie takie konto możemy mieć pewność o braku jakichkolwiek opłat. Wystarczy tylko że będziemy co miesiąc co najmniej raz używali swojej karty debetowej oraz zasilali swój rachunek kwotą min. 1000 zł (w przypadku Konta 360°). Mając konto w wersji Student (dla osób do 26 roku życia) nie musimy nawet robić tego zasilenia.

Chętnych na skorzystanie z tej promocji zapraszam na dedykowaną stronę Banku Millennium:

"100 zł do Zalando i 150 zł w gotówce" - załóż Konto 360° w promocji

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Upoluj 100 zł do Zalando i 150 zł premii z Kontem 360”

Tabelka z opłatami dla kont osobistych w Banku Millennium

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x