zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

100 zł do Decathlonu po założeniu Konta Proste Zasady w Getin Banku

Nie często organizowane są promocje bankowe w Getin Banku. Warto więc skusić się na taką gdy tylko się pojawi na widoku. A teraz właśnie tak jest! Jeśli założysz teraz Konto Proste Zasady i spełnisz kilka prostych warunków, to otrzymasz bardzo fajną nagrodę – e-kody do Decathlonu o wartości łącznej 100 zł.

Darmowe konto i darmowa karta debetowa do niego gdy tylko zrobisz jedną transakcję kartą lub BLIK-iem. Dlaczego by więc z takiej oferty nie skorzystać?

 

Konto Proste Zasady z premią

 

Promocja tutaj opisywana jest skierowana do osób pełnoletnich, które od początku 2019 roku nie posiadały żadnego produktu bankowego (np. konta, kredytu) w Getin Banku.

Poza tym do promocji tej może przystąpić zaledwie 2000 osób (tyle jest przewidzianych rejestracji do programu), warto więc nieco się pośpieszyć. Terminu końcowego tej promocji nie podano, jest ona po prostu ograniczona tą ilością 2000 sztuk.

 

Promocja „Konto Proste Zasady z premią” – jak wziąć udział?

Aby móc otrzymać wspomnianą wyżej nagrodę – bon 100 zł do Decathlonu – musimy wykonać kilka następujących po sobie czynności. Nagroda 100 zł w bonie nie jest jednak jedną nagrodą, ale składa się z 5 sztuk e-bonów, każdy o wartości 20 zł. Każdy z nich otrzymamy za wykonanie innego zadania. Aby jednak móc otrzymać te bony musimy najpierw:

  1. Złożyć wniosek o konto osobiste – Konto Proste Zasady – poprzez stronę internetową banku (link do formularza poniżej). Razem z kontem otrzymasz kartę debetową.

Getin Bank - strona promocyjna banku

  1. Wyrazić zgody marketingowe i nie wyrażać sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych.
  2. W terminie 7 dni od podpisania umowy o prowadzenie konta zarejestruj się na specjalnej stronie promocyjnej pod adresem: https://www.getinbank.pl/konto-z-premia

Mając już konto i dostęp do bankowości internetowej, po rejestracji na stronie promocyjnej, będziemy musieli teraz wykonać 4 czynności związane z bankiem i z naszym kontem bankowym. Każda z tych czynności będzie nagrodzona przez bank w formie e-bonu do Decathlonu. I tak:

  1. Otrzymasz pierwszy bon 20 zł gdy wykonasz zaledwie jeden dowolny przelew poprzez Bankowość Mobilną Getin Banku, czyli z aplikacji na smartfonie. Masz na to czas do końca pierwszego pełnego miesiąca po miesiącu w którym założysz sobie konto.
  2. Drugi bon 20 zł otrzymasz, gdy w każdym z dwóch pełnych miesięcy po otwarciu konta wykonasz transakcje kartą na kwotę min. 200 zł.
  3. Kolejne dwa bony po 20 zł (czyli w sumie 40 zł) otrzymasz gdy w każdym z trzech kolejnych pełnych miesięcy po otwarciu konta zasilisz swój rachunek kwotą min. 1000 zł (np. przelewem z innego banku)
  4. Ostatnie 20 zł w bonie zostanie tobie przekazane, gdy spełnisz już wszystkie powyższe warunki. Taka tam nagroda za wytrwałość 🙂

Jak któregoś z pkt. 1-3 nie uda się wykonać, to po prostu ostatniego bonu nie otrzymasz.

 

Decathlon logo

 

W promocji tej dobre jest to, że poszczególne zadania są jakby osobne i niezależne od siebie. Jak ktoś nie będzie miał wpływu 1000 zł a jedynie mniejszy wpływ (np. 300 zł co miesiąc) to po prostu nie załapuje się na tą najlepszą nagrodę – 40 zł, a jednocześnie ma szanse na pozostałe dwie pierwsze nagrody. W takim wypadku nie otrzymuje też nagrody ostatniej – ostatniego bonu – za wykonanie wszystkich zadań.

Konto Proste Zasady ma od dawna to do siebie, że bardzo łatwo jest utrzymać takie konto bez opłat. Wystarczy że raz w miesiącu wykonasz dowolną transakcję płatniczą (kartą lub BLIK-iem), a opłata z konto pozostanie na poziomie 0 zł!

 

 

Zapraszam więc do wzięcia udziału w tej promocji Getin Banku. Proste jej zasady z pewnością spotkają się z dużym zainteresowaniem. I pamiętaj – jest tylko 2000 rejestracji do programu!

Getin Bank - strona promocyjna banku

 

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Konto Proste Zasady z premią”

Tabela opłat dla kont w Getin Banku

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x