Konto bankowe za darmo – nowości i promocje 2019

… bo jak zakładać konto

to tylko w promocji !

PEKAO - logo

Bank PEKAO - Konto Przekorzystne

Szczegółowe informacje na temat konta bankowego

Bank PEKAO S.A. powstał blisko 90 lat temu i w chwili obecnej należy do grupy największych instytucji finansowych w naszej części Europy. Obsługuje już ponad 5 milionów użytkowników w tym niemal co drugą firmę.

To właśnie PEKAO S.A. jako pierwszy w Polsce wyszedł do swoich klientów z propozycją usług bankomatowych oraz wydał kartę kredytową i uruchomił biuro maklerskie. Od 1998 roku gości na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i jest też częścią grupy PZU.

Co oferuje bank PEKAO S.A. ?

Bank stara się iść z duchem czasu i wychodzić naprzeciw coraz to nowym i większym wymaganiom dotychczasowych i nowych, potencjalnych klientów.

Jego produkty to nie tylko różne karty: bankomatowe, kredytowe, czy wielowalutowe. To również różne pożyczki i kredyty oraz – co dzisiaj jest już normą: bankowość elektroniczna i odpowiednia aplikacja, do obsługi kont przez smartfona. Dzięki temu klient zawsze może trzymać rękę na pulsie jeśli chodzi o obsługę swoich finansów. Co więcej, PEKAO S.A. wychodzi do klienta z propozycją ubezpieczeń, które można kupić przez Internet. I chodzi zarówno o ubezpieczenie domu, samochodu, jak i w podróży.

Jednak pierwsze, co kojarzy się z każdym bankiem, to przede wszystkim konta. A  PEKAO S.A wprowadził właśnie na rynek nowy produkt w tej dziedzinie.

PEKAO - Konto Przekorzystne z bankowością mobilną

Konto Przekorzystne

Konto Przekorzystne to zaledwie część bogatej oferty banku PEKAO S.A w zakresie kont. Bank wprowadził je do swojej oferty zupełnie niedawno.

Podstawowe informacje dotyczące tego konta to:

 • 0 zł za konto, bankomaty i kartę
 • 2,7 % w skali roku do kwoty 10000 zł na Koncie Oszczędnościowym aż przez 180 dni! Później oprocentowanie wynosi 0,7% w skali roku
 • 100 zł zwrotu za OC na samochód, wykupione w PZU SA (promocja do 30.06.2018)
 • nawet do 100 zł zwrotu za rachunki za komórkę do 12 miesięcy, licząc od kolejnego miesiąca po przystąpieniu do promocji przy równoczesnym aktywnym korzystaniu z konta (promocja do 30.06.2018)
 • bankowość mobilna PEOPAY
 • 0 zł za wszystkie przelewy z Konta Oszczędnościowego w aplikacji PeoPay
 • 0 zł za dwie wypłaty w miesiącu przy użyciu karty z obcych bankomatów
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów za granicą

Kiedy konto będzie za 0 zł ?

Dokładniej rzecz ujmując, Konto Przekorzystne będzie za zupełne 0 zł, jeśli w danym miesiącu:

 • będzie na nie wpływać min. 500 zł
 • właściciel konta wykona przynajmniej jedną operację bezgotówkową przy użyciu karty lub aplikacją mobilną PeoPay

Powyższe punkty składają się też na aktywność użytkownika pozwalającą mu na korzystanie z innych promocji, np. do 100 zł zwrotu za komórkę.

Bank ten, tak jak i większość innych banków w Polsce oferuje swoje konto ludziom młodym na jeszcze korzystniejszych warunkach. Jeśli nie masz ukończone 26 lat to Konto Przekorzystne masz zawsze za darmo, nie zależnie od wpływów środków w danym miesiącu.

 

A jaka karta do Konta Przekorzystnego ?

Bank PEKAO S.A. proponuje osobom zainteresowanym Kontem Przekorzystnym wielowalutową kartę Mastercard Debit FX. Oznacza to, że klient:

 • posiada tylko jedną kartę do rachunków: złotowego i walutowego
 • płaci i wypłaca bez przewalutowania w dolarach, Euro, funtach brytyjskich i frankach szwajcarskich w kraju i za granicą; wystarczy, że użytkownik posiada odpowiednie środki na koncie prowadzonym w walucie płatności, a konto jest oczywiście przypisane do karty wielowalutowej
 • może wybrać wizerunek karty spośród 70 dostępnych wzorów
karta MasterCard Debit FX

PeoPay - aplikacja do płacenia i bankowania

Aplikację tę charakteryzuje prostota i intuicyjność obsługi. Oznacza to, że każdy, nawet jeśli nie miał do tej pory możliwości korzystania z analogicznych aplikacji, nie powinien mieć problemów z jej obsługą. To dodatkowo składa się na przekorzystny charakter całego konta.

Co klient zyskuje dzięki aplikacji PeoPay?

 • można przy jej wykorzystaniu płacić zbliżeniowo w kraju i za granicą, również w dolarach, Euro, funtach czy frankach szwajcarskich bez konieczności przewalutowania
 • klient wypłaci dzięki niej gotówkę z bankomatów należących do banku PEKAO S.A.
 • można też przy jej użyciu zatwierdzić przelew lub płatność (również w internecie), także przy użyciu odcisku palca – dla przelewów do 200 zł
 • w aplikacji można sprawdzić też aktualny stan konta, co jest wygodne, jeśli użytkownik oczekuje np. na wpływ wynagrodzenia
PEOPAY - wygląd aplikacji

Aplikacja PeoPay dostępna jest na smartfony i tablety z systemem Android oraz iOS. W prosty sposób pobierzesz tę aplikację poniżej:

PeoPay
PeoPay
Developer: Bank Pekao SA
Price: Free
‎PeoPay
‎PeoPay
Developer: Bank Pekao SA
Price: Free

Bank PEKAO S.A. umieszcza na swojej stronie wszelkie regulaminy związane ze swoimi produktami. Dzięki temu każdy zainteresowany może od razu zapoznać się z nimi, jeszcze zanim złoży wniosek np. o otwarcie konta. Wszystkie informacje są opisane w jasny i prosty sposób,  więc wszyscy doskonale zrozumieją zasady działania np. wszystkich promocji. Nie muszą więc za każdym razem udawać się do placówki banku lub korzystać z infolinii.

Proponowane przez PEKAO S.A. Konto Przekorzystne działa na jasnych zasadach i umożliwia użytkownikowi nie tylko bezpieczne trzymanie pieniędzy na rachunku, ale też łatwe zarządzenie nimi i ograniczenie do minimum kosztów związanych z korzystaniem ze swoich zasobów finansowych.

 

Konto Przekorzystne – zestawienie najważniejszych opłat

Szczegółowa tabela opłat i prowizji Konta Przekorzystnego: tutaj

Zalety

 • łatwe do spełnienia warunki, aby konto było za 0 zł
 • dla ludzi młodych poniżej 26 roku życia – konto i karta zawsze za darmo
 • dużo bezpłatnych bankomatów i możliwość bezpłatnego korzystania z bankomatów innych banków
 • łatwe transakcje w innych walutach bez przewalutowania
 • prosta w obsłudze aplikacja mobilna PeoPay

Wady

 • konto za 0 zł nie jest bezwarunkowe dla wszystkich
 • wysokie oprocentowanie oszczędności przez 180 dni dotyczy tylko kwot do 10 000 zł

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o