Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

ING logo

ING Bank Śląski - Konto Direct

Szczegółowe informacje na temat konta bankowego

Jeden z ulubionych banków Polaków, ING Bank Śląski po raz kolejny proponuje konto dla klientów indywidualnych, którzy cenią sobie przede wszystkim bezkosztowe prowadzenie rachunku. Nowocześnie skrojona oferta pozwoli nie tylko wygodnie obsługiwać Konto z Lwem Direct, ale – przy okazji atrakcyjnych promocji – nawet na nim zarabiać.

Konto Direct z Moim ING

Konto Direct - najważniejsze udogodnienia

 • bankowość internetowa w wygodnym i bezpiecznym serwisie oraz bankowość mobilna za pośrednictwem intuicyjnej aplikacji, dzięki którym dostęp do swojego konta będziesz miał zawsze i wszędzie, gdzie potrzebujesz
 • szeroki wybór transakcji bezgotówkowych, pozwalający na płatność zarówno kartami płatniczymi (w tym zbliżeniowymi), jak również za pomocą aplikacji BLIK przy użyciu smartfona
 • oprocentowane konto oszczędnościowe, z którego wypłacać pieniądze można bezpłatnie, w dowolnym momencie i bez utraty odsetek
 • atrakcyjne narzędzia dla oszczędzających, które pomogą ci przekształcić niewielkie sumy dzisiaj w duży kapitał na przyszłość

Założenie Konta Direct w ING Banku Śląskim

Konto z Lwem Direct otworzyć można wygodnie, przez internet podając wszystkie niezbędne informacje. W ciągu 2 do 3 dni roboczych pod wskazany adres przyjedzie kurier z kompletem dokumentów do podpisu. I to wszystko, to tak wygodne!

Wkrótce po podpisaniu umowy mailem otrzymasz kopię umowy wraz z hasłami niezbędnymi do dostępu do bankowości internetowej. Bank poprosi cię przy pierwszym logowaniu o aktywowanie dostępu i ustawienie własnych, indywidualnych haseł. Przechowuj je bezpiecznie!

Kartę płatniczą aktywujesz przez internet. W internecie dokonasz też większości niezbędnych operacji, dzięki czemu praktycznie nigdy nie będziesz musiał stawiać się w placówce banku.

 

To, jak łatwo założyć konto w banku ING najlepiej zobrazuje poniższy film:

Jak nie płacić za konto Direct?

Aktualnie otwarcie i prowadzenie Konta Direct jest bezpłatne. Nie ma zastrzeżenia uzależniającego opłaty za konto np. od wysokości comiesięcznych wpływów ani kwoty dokonywanych transakcji. Warto zauważyć, że:

 • miesięczny koszt posiadania karty płatniczej zbliżeniowej VISA wynosi 0 zł pod warunkiem dokonywania transakcji bezgotówkowych na kwotę nie mniejszą niż 300 zł (jeśli miesięczna suma transakcji okaże się niższa, bank pobierze opłatę w wysokości 7 zł)
 • założenie konta Direct w opcji “dla Młodych” (dostępne dla osób w wieku 18-26 lat) obniża do 200 zł próg kwoty transakcji, powyżej którego miesięczne utrzymanie karty jest bezpłatne

Bezpłatne są też standardowe przelewy krajowe zlecane przez internet oraz wypłaty z bankomatów należących do ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash (na terenie Polski).

ING Konto z Lwem Direct w promocji

Promocja - do 140 zł za założenie konta

Klienci, którzy zdecydują się skorzystać z promocji i otworzą konto osobiste przez internet nie później niż do 30 kwietnia 2018 roku, mogą zyskać nawet 140 złotych. Warunki różnią się w zależności od wariantu prowadzenia rachunku.

Pierwsze 100 złotych można otrzymać od ING Banku Śląskiego za:

 • w przypadku Konta Direct dla Młodych – wykonanie co najmniej 8 transakcji kartą płatniczą lub aplikacją BLIK w terminie do 30 czerwca 2018 roku
 • w przypadku Konta Direct dla osób powyżej 26 roku życia – wykonanie transakcji kartą płatniczą lub aplikacją BLIK na sumę min. 1000 zł w terminie do 31 sierpnia 2018 roku

Dodatkowe 40 złotych można otrzymać kiedy przynajmniej 3 transakcje w powyższych terminach wykonane zostaną aplikacją BLIK przez internet (20 zł nagrody) i na konto wpłynie wynagrodzenie bądź stypendium (w wariancie Dla Młodych bez ograniczeń kwotowych, w wariancie “dorosłym” minimalna kwota wpływu to 1000 zł – drugie 20 zł nagrody).

ING - Konto Direct - warunki uzyskania premii

Konto z Lwem Direct w ING - podsumowanie

Podczas gdy inne banki ukradkiem wprowadzają nowe opłaty, ukrywając niemiłe niespodzianki w coraz dłuższych “tabelach opłat i prowizji” oraz “aneksach do umowy”, ING Bank Śląski wydaje się zmierzać w przeciwnym kierunku. Kusi klientów indywidualnych zniesieniem większości opłat i bankowością na miarę XXI wieku.

W aktualnie trwającej promocji Konto z Lwem Direct to bardzo interesująca propozycja, z której warto skorzystać, przenosząc swoje oszczędności z konkurencyjnych banków. Można nie tylko przestać płacić za usługi, które w XXI wieku zdecydowanie powinny być bezpłatne, ale też wygodnie oszczędzać – i jeszcze zyskać – nawet 140 zł.

Zalety

 • 0 zł za otwarcie rachunku
 • 0 zł za jego prowadzenie niezależnie od wysokości wpływów
 • łatwe warunki do spełnienia aby mieć darmową kartę płatniczą
 • bezpłatna bankowość internetowa oraz mobilna
 • darmowe przelewy krajowe (w standardowym trybie)
 • konto oszczędnościowe w pakiecie
 • atrakcyjne narzędzia ułatwiające oszczędzanie

Wady

 • wymóg dokonania transakcji za minimum 300 zł miesięcznie, by korzystanie z karty płatniczej było bezpłatne (w przeciwnym razie opłata 7 zł)
 • konieczność podpisania umowy w obecności kuriera (brak możliwości potwierdzenia danych symbolicznym przelewem z rachunku prowadzonego w innym banku)
 • dość wysokie opłaty za czynności dokonywane w placówce banku (które jednak bywają bardzo rzadkie)

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o