Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Getin Bank logo

Getin Bank - Konto Proste Zasady

Szczegółowe informacje na temat konta bankowego

Getin Bank Konto Proste Zasady to niezwykle nowoczesna oraz korzystna oferta, która zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby. Otwierając konto zyskasz szereg korzyści i przywilejów. I tak:

 

 1. 0 zł za założenie oraz prowadzenie konta – wystarczy, że minimum raz w miesiącu dokonasz płatności kartą lub Blikiem.
 2. Darmowe wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce.
 3. 0 zł za wydanie oraz prowadzenie karty debetowej.
 4. 0 zł za przelewy w bankowości internetowej oraz mobilnej.

 

Zasady są proste – wystarczy jedna płatność w miesiącu. Jeśli nie uda nam się wykonać tej jednej transakcji (kartą lub BLIK-iem) to niestety będziemy musieli zapłacić 8 zł. Nie dotyczy to osób które nie ukończyły 26 roku życia – dla nich tego warunku nie ma, mają konto za darmo bez żadnych warunków.

 

Opłata za prowadzenie Konta Proste Zasady

0 zł – gdy wykonasz minimum 1 transakcję kartą lub BLIK-iem lub masz mniej niż 26 lat

8 zł – gdy masz ukończone 26 lat i nie wykonasz żadnej transakcji kartą w miesiącu

 

Każdy, kto posiada Konto Proste Zasady może skorzystać z szeregu usług dodatkowych. Należą do nich:

 

Getin Bank - pomoc medyczna

Pakiet Niezawodny – jest to assistance medyczne i domowe. Pakiet jest całkowicie darmowy przez okres 6 miesięcy, natomiast później jest płatny 6 zł/miesięcznie. Pomoc oferuje m.in. domową wizytę lekarską lub pielęgniarską, transport medyczny, telefoniczne konsultacje lekarskie. Usługa assistance domowe obejmuje pomoc różnego typu specjalistów i fachowców np. ślusarzy, elektryków, czy też hydraulików. To niezastąpione wsparcie podczas usterek sprzętu AGD, RTV lub IT. Pomoc nadejdzie niemal natychmiast po dokonaniu zgłoszenia. Dodatkowo oferta gwarantuje wypłatę świadczenia w przypadku, gdy podczas włamania w miejscu zamieszkania zostanie Ci skradziony telefon komórkowy. Pakiet niezawodny daje maksimum bezpieczeństwa oraz pomoc w niespodziewanych sytuacjach życiowych. Dużym atutem jest także korzystna cena – wszak 6 złotych to nie tak dużo za tak obszerny pakiet.

 

Pakiet Niezawodny

 • 0 zł – koszt pakietu przez pierwsze 6 miesięcy
 • 6 zł – koszt miesięczny pakietu po 6 miesiącu (można zrezygnować z tej usługi)

 

Getin Bank - Pakiet Ochrona Karty

Pakiet Ochrona Karty – koszt tej usługi to jedynie 4 zł miesięcznie. Dzięki zakupieniu tego pakietu zapewnimy sobie ochronę przed bezprawnym użyciem karty i wypłaty pieniędzy z bankomatu, a także kradzieżą rzeczy osobistych. Ponadto zabezpieczamy się przed utratą, zniszczeniem lub kradzieżą produktów zakupionych za pomocą karty. W skład pakietu wchodzi również ubezpieczenie OC w życiu prywatnym. Jest ono szczególnie istotne, gdy uszkodzimy mienie osób trzecich. Pakiet Ochrony Karty zapewnia natychmiastową wypłatę świadczeń, a także elastyczne dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb.

 

Pakiet Ochrona Karty

4 zł – koszt miesięczny tej usługi

 

Getin Bank - konto oszczędnościowe

Bezpłatne konto oszczędnościowe – wysokie oprocentowanie (2,7% przez cztery miesiące w skali roku dla nowych środków) pozwala na zgromadzenie dużej ilości oszczędności nawet w przypadku niewielkich kwot. Dużym atutem jest fakt, że nie musisz opłacać żadnych dodatkowych kosztów za otwarcie lub prowadzenie tego konta. Otrzymujesz także zupełnie bezpłatny i nielimitowany dostęp do Bankowości Internetowej i Mobilnej. Odsetki dodawane są na koniec każdego miesiąca. Ponadto możesz wypłacać oraz wpłacać gotówkę w dowolnym momencie, nie tracąc przy tym odsetek. Każdy posiadacz konta oszczędnościowego otrzymuje darmową wypłatę zgromadzonych na koncie środków raz w miesiącu. Za każdą kolejną trzeba niestety zapłacić aż 9 zł.

 

Bezpłatne Konto Oszczędnościowe

 • 0 zł – prowadzenie konta i pierwsza wypłata środków w miesiącu
 • 9 zł – każda kolejna wypłata oszczędności z tego konta

Bank razem z kontem proponuje nam kartę debetową zbliżeniową MasterCard Debit, która działa w bankomatach oraz sklepach na całym świecie. Możesz korzystać z niej zarówno w obiektach stacjonarnych, jak i podczas zakupów internetowych. Dodatkową funkcją kart są płatności zbliżeniowe Paypass, które wymagają wyłącznie zbliżenia karty do czytnika. W przypadku zakupów do 50 zł nie musisz nawet podawać PIN-u który dopiero jest wymagany przy płatnościach powyżej tej kwoty.  Taka forma płatności znacznie przyśpiesza wykonywanie codziennych transakcji.

Getin Bank - program rabatowy

Program Rabatowy – dokonując płatności za pomocą karty Getin Bank możesz skorzystać z 10% zniżki w Cinema City płacą ich kartą w kasie kina. Warunek – powiadom kasjera o chęci skorzystania z rabatu przed zakupem.

Priceless Specials - program lojalnościowy

Priceless Specials – mając kartę debetową MasterCard możesz też dołączyć do tego programu rabatowego w którym zbierasz punkty, a następnie wymieniasz je na atrakcyjne nagrody. Punkty otrzymasz w momencie, gdy zakupisz produkty lub usługi w obiektach, które są partnerami programu.

Podsumowując Konto Proste Zasady w Getin Banku jest bardzo korzystną ofertą. Wystarczy jedna płatność kartą w miesiącu aby konto było całkowicie darmowe. Wtedy to co najważniejsze – czyli wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce – są darmowe i nie musimy się martwić o opłaty z tym związane. Czy nazwa “Proste Zasady” ma tu sens – OCZYWIŚCIE że TAK! Takie konto z przyjemnością możemy polecić każdemu.

Zalety

 • konto może być założone zarówno przez nowych, jak i obecnych klientów
 • bezpłatne założenie oraz prowadzenie konta (w przypadku minimum jednej transakcji kartą lub BLIK)
 • dla osób 18-26 lat prowadzenie konta jest zawsze darmowe
 • wpłaty/wypłaty środków pieniężnych w oddziale banku zawsze są darmowe
 • korzystne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym

Wady

 • kosztowne prowadzenie rachunku w przypadku braku jednej transakcji miesięcznie za pomocą karty lub BLIK
 • wydanie naklejki zbliżeniowej kosztuje 10 zł
 • 0,99 zł – opłata za sprawdzenie środków w bankomacie

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o