zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

EnveloBank - logo

EnveloBank - EnveloKonto

Szczegółowe informacje na temat konta bankowego

EveloBank to stosunkowo nowa marka na polskim rynku usług finansowych. To właśnie pod tą nazwą zadebiutowała niedawno bankowość internetowa znanego Polakom Banku Pocztowego. Do tej pory bank ten kojarzył się głównie z koniecznością załatwiania wszystkich spraw przy okienku na poczcie, jednak dziś jego usługi wchodzą w całkowicie nową, cyfrową fazę. Są one skierowane głównie do osób młodych, mobilnych i ceniących sobie wygodne i nowoczesne rozwiązania.

EnveloKonto - mobilne konto do e-zakupów

Jak otworzyć EnveloKonto?

Założenie rachunku w EnveloBanku nie jest skomplikowane. Umowę o świadczenie usług można zawrzeć na trzy sposoby:

 • przez Internet – wystarczy wypełnić wniosek i wykonać przelew weryfikacyjny z konta w innym banku,
 • za pośrednictwem kuriera, który przywiezie nam umowę do podpisu,
 • w placówce banku – przed wybraniem się na spotkanie należy jednak zarejestrować wniosek o otwarcie konta on-line

Jak można zauważyć, konto najłatwiej założyć w sieci. To cecha charakterystyczna EnveloBanku – bardzo wiele spraw załatwimy w nim przez Internet, bez wychodzenia z domu. Czy można wyobrazić sobie większą oszczędność czasu?

Karta płatnicza bez dodatkowych opłat

Po otwarciu rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego na adres podany we wniosku otrzymamy kartę Visa, która umożliwia płatności bezgotówkowe w sklepach stacjonarnych i w Internecie oraz wypłatę gotówki z bankomató. Warto podkreślić, że wydanie karty jest bezpłatne, a z dodatkowymi kosztami nie wiąże się również samo prowadzenie konta i podejmowanie gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce. Opłata za kartę wynosi 5 złotych miesięcznie, jeśli jednak będziemy wykonywać regularne transakcje i otrzymywać przelewy z innych banków, nie zostanie ona pobrana. Dodatkowym udogodnieniem jest wyposażenie karty w technologię payVawe (odpowiednik PayPass w przypadku kart Mastercard), dzięki czemu za zakupy do 50 zł można płacić zbliżeniowo, bez konieczności podawania kodu PIN.

EnveloKonto - koszty prowadzenia konta bankowego

Nowoczesna aplikacja mobilna

W dzisiejszych czasach wiele spraw załatwiamy korzystając ze smartfona. Telefon już dawno przestał służyć wyłącznie do dzwonienia i wysyłania SMS-ów, lecz stał się swoistym “centrum dowodzenia”, w którym można znaleźć wszystko. To dlatego tak wiele banków przywiązuje ogromną wagę do aplikacji mobilnych dedykowanych klientom, którzy chętnie korzystają z urządzeń przenośnych. EnveloBank nie jest pod tym względem wyjątkiem. Aplikacja jest dostępna na telefony z systemem Android i iOS. Pozwala na szybkie i wygodne sprawdzenie stanu dostępnych środków, wykonanie przelewu z poziomu smartfona, doładowanie telefonu i kontakt z konsultantem. Nic nie szkodzi więc na przeszkodzie, aby kontrolować swoje finanse w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie.

 

Pobierz aplikację EnveloBank z GooglePlay lub AppStore

EnveloBank
EnveloBank
Developer: Bank Pocztowy
Price: Free

lub z AppStore

Z aplikacją EnveloBank nie tylko sprawdzisz stan swojego konta czy wykonasz przelew ale również szybko jesteś w stanie namierzyć najbliższy bankomat gdy zabraknie Ci gotówki !

Masa dodatkowych bonusów

Co wyróżnia EnveloKonto spośród podobnych produktów bankowych dostępnych na rynku? Z pewnością jest to szeroki wachlarz ofert promocyjnych, które pozwalają na spore oszczędności podczas robienia codziennych zakupów.

Na szczególną uwagę zasługuje program EnveloBonus, w którym możemy zyskać nawet 20 złotych zwrotu miesięcznie za zakupy w Internecie. Wystarczy dokonać transakcji za minimum 30 złotych, jako opcję dostawy wybrać usługę oferowaną przez Pocztę Polską, a część kwoty zostanie bardzo szybko zwrócona na nasze konto. Świetne rozwiązanie, prawda?

 

EnveloBonus – zasady otrzymywania premii

EnveloBonus - zasady przyznawania

Koszty prowadzenia EnveloKonta uzależnione są od wieku. Jak pokazuje poniższa tabela, jest to konto szczególnie atrakcyjne dla ludzi młodych którzy jeszcze nie ukończyli 26 roku życia.

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za przelewy internetowe w PLN
 • 0 zł za kartę debetową
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za przelewy internetowe w PLN
 • 0 zł za kartę debetową jeśli w miesiącu wykonam 1 płatność kartą i otrzymam przelew z innego banku na kwotę łączną min. 1000 zł (w przeciwnym wypadku opłata za kartę 5 zł)
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty

Innym programem bonusowym są Visa Oferty. Premiuje on płatności kartą Visa – robiąc zakupy u partnerów biorących udział w akcji możemy liczyć na atrakcyjne rabaty lub zwrot części kwoty na konto. Oferty zmieniają się bardzo dynamicznie, dlatego warto śledzić newsletter wysyłany na skrzynki mailowe klientów lub sprawdzać listę aktualnych promocji w aplikacji mobilnej.

VisaOferty - wybrani partnerzy programu

Jak zapanować nad finansami? EnveloBank ma na to sposób!

Każdy dobrze wie, że zarządzanie pieniędzmi nie jest łatwym zadaniem. Zdarza się, że liczba rachunków do zapłacenia przekracza nasze najśmielsze oczekiwania. Każdy z nich ma zupełnie inny termin płatności, niektóre zobowiązania należy regulować w częściach lub cyklicznie… W takim galimatiasie nietrudno jest się pogubić.

To właśnie dlatego EnveloBank wprowadził opcję kalendarza płatności, który przypomina nam o konieczności zapłaty. Do wyboru jest kilka opcji powiadomień – SMS, e-mail lub przypomnienie w aplikacji. Możliwe jest również wykonywanie przelewów bezpośrednio z poziomu kalendarza – wystarczy kilka kliknięć, a odpowiednia kwota zostanie przesłana na wyznaczone konto. Dzięki tak nowoczesnemu rozwiązaniu nie musimy przejmować się niezapłaconymi rachunkami – konto zajmie się tym za nas.

 

Podsumowując, EnveloKonto to doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy poważnie podchodzą do swoich finansów. Warto docenić działania Banku Pocztowego, który zmienił się nie do poznania i przekształcił w prawdziwie nowoczesną, cyfrową usługę finansową.

Zalety

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • karta debetowa za darmo dla osób poniżej 26 roku życia
 • wiele bonusów za aktywne korzystanie z konta
 • możliwość zarządzania finansami bez wychodzenia z domu

Wady

 • 5 zł za kartę debetową (opłata nie pobierana gdy masz mniej niż 26 lat lub wykonasz 1 płatność kartą i otrzymasz przelew 1000 zł z innego banku)
 • osoby, które nie są przyzwyczajone do bankowości mobilnej mogą czuć się przytłoczone ogromem możliwości
 • za wypłaty z bankomatów zagranicznych pobierana jest prowizja
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x