zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Citi Handlowy logo

CitiBank - Citi Priority Konto Internetowe

Szczegółowe informacje na temat konta bankowego

Bank Handlowy przygotował ofertę konta osobistego dla nowych klientów banku. Obowiązuje ona od 25 czerwca 2018 roku i kończy się w grudniu 2018 r. Bank jednak nie wyklucza realizacji podobnej oferty w przyszłości. Jeśli poszukujesz konta z pełnym wachlarzem darmowych usług, ta oferta z pewnością powinna Cię zainteresować.

Citi Priority - Konto Internetowe

Citi Priority Konto Internetowe - dla kogo ?

Oferta bankowa Citi Priority Konto Internetowe przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy od stycznia 2017 roku nie posiadają żadnego produktu bankowego w Banku Handlowym. Aby do niej przystąpić, należy wypełnić specjalny formularz na stronie internetowej  banku:

Citi Priority Konto Internetowe - przejdź na stronę Banku

Poza tym podczas zakładania konta należy zawrzeć Umowę Produktów Depozytowych z Bankiem, która będzie uprawniała do otwarcia konta Citi Priority.

Citi Priority - Twoja wygoda jest priorytetem

Jeśli szukasz konta osobistego, którego założeniem jest ułatwienie Ci dokonywania transakcji, a także korzystanie z dodatkowych środków w ramach limitu kredytowego, który zwiększa Twoje możliwości, zwłaszcza kiedy jesteś przed wypłatą – to konto jest dla Ciebie.

Założeniem Citi Priority Konta Internetowego jest możliwość korzystania z limitu kredytowego, w ramach którego do wykorzystania można mieć dodatkową gotówkę. Limit kredytowy przyznawany jest na podstawie zdolności kredytowej, na podstawie której ustalana jest jego wysokość. Ponieważ większość osób właśnie przed wypłatą jest w najtrudniejszej sytuacji, może być to dobre rozwiązanie dla poprawienia swojej sytuacji finansowej. Dodatkowo nie trzeba płacić odsetek, jeśli z linii kredytowej korzysta się maksymalnie przez 7 dni w miesiącu. Kiedy otrzymasz już wypłatę, bądź wpłacisz dodatkowe środki na konto, wykorzystany limit zostanie odnowiony, a kredyt spłacony. Oczywiście okres kredytowania ustalany jest razem z limitem.

Dla przykładu – skorzystanie z linii kredytowej na okres 3 miesięcy wygląda następująco:

Rzeczywista roczna kwota oprocentowania przy kwocie kredytu 9000 zł na 3 miesiące wynosi 9,11%

Zatem koszt kredytu to 131,56 zł

Oddajesz po 3 miesiącach 9131,56 zł

Citi Priority - konto za prawdziwe 0 zł

Citi Priority - konto za 0 zł

Zawierając Umowę Produktów Depozytowych można zyskać konto prowadzone za 0 zł bez dodatkowych warunków. Ponadto nie płaci się również za przelewy online, a także wypłaty z bankomatów należących do banku. Również wypłacanie pieniędzy z innych bankomatów może być całkowicie darmowe, tzn. konto nie zostanie obciążone według cennika Prowizji i Opłat. Warunkiem jest wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych zarówno od Banku Handlowego, jak i jego partnerów. Zawiera się w tym otrzymywanie informacji o promocjach i produktach na wszystkich możliwych kanałach informacyjnych, zarówno e-mailem, przez SMS, a także korespondencyjnie.

Citi Priority - dla obywateli świata

Będąc osobą, która lubi często podróżować, nie chce się za każdym razem wymieniać pieniędzy na podróż, by potem na ponownie zamieniać je na złotówki po powrocie do kraju. Dzięki Citi Priority można otworzyć bezpłatnie konto walutowe w euro, dolarach, funtach brytyjskich lub frankach szwajcarskich. Kartę Citi Priority można przypiąć do tego konta i korzystać z możliwości bezpośredniego płacenia jedną kartą – w Polsce w złotówkach, a za granicą np. w Euro. Możesz skorzystać również z aplikacji Google Pay, dodać do niej swoją kartę płatniczą i dzięki temu płacić telefonem zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz. W ramach bankowości internetowej możesz również doładować telefon komórkowy, zrobić natychmiastowy przelew Express Elixir bądź przelew w Euro (SEPA). Usługa online pozwala również na stworzenie w prosty sposób konta oszczędnościowego czy lokaty bankowej.

Citi Priority - płatność zbliżeniowa telefonem

Jak więc widać, Citi Priority Konto Internetowe ma więcej zalet niż wad. Opłaty pojawiają się jedynie za czynności które u większości banków również są płatne.  Zakładając takie konto w promocji (która na dzień dzisiejszy trwa do końca 2018 roku) możemy mieć za darmo większość funkcji konta bankowego. Jeśli jesteśmy mobilni i nie boimy się internetu, to za wszystkie najważniejsze i najpopularniejsze czynności nie zapłacimy ani grosza (przelewy, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, obsługa karty i samego konta).

Warto zaznaczyć, że po okresie promocji takie wcześniej założone konto zachowuje swoje zalety i dotychczasowe opłaty pozostają bez zmian. Najważniejsze aby nie wycofywać zgód marketingowych.

Citi Priority Konto Internetowe to nie tylko oferta dla ludzi poszukujących konta bankowego bez opłat, ale także dla osób, które często podróżują i chcą mieć stały dostęp do swoich pieniędzy na koncie – w każdej popularnej walucie.

Jest to konto które z pewnością warte jest rozważenia przy poszukiwaniu darmowego konta bankowego.

Zalety

 • darmowe prowadzenie rachunku i karta debetowa (bezwarunkowo)
 • bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (przy wyrażeniu zgody marketingowej)
 • darmowe przelewy w bankowości internetowej
 • możliwość zintegrowania karty z aplikacją Google Pay i płatność telefonem
 • możliwość otwarcia darmowego konta walutowego i płacenia kartą w strefie Euro, Wielkiej Brytanii i USA bez przewalutowania
 • linia kredytowa, która pozwala na korzystanie z dodatkowych środków zarówno poprzez wypłatę środków z konta, płatność kartą czy też przelew

Wady

 • konto wymaga Umowy Produktów Depozytowych
 • 20 zł – opłata za przelew w Oddziale banku
 • 7 zł za każdą wypłatę z bankomatu obcego banku (gdy nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb marketingowych przez bank i jego partnerów)
 • 6 zł – opłata miesięczna za usługę Bankowości Telefonicznej Citi Phone (usługa dobrowolna)
 • wysokość limitu kredytowego w ramach linii kredytowej zależna od zdolności kredytowej
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x